Netflix dizisi You 4. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

You, Greg Berlanti tarafından yaratılan ve yazar Sera Gamble'ın You and Hidden Bodies romanlarına dayanan bir Netflix Orijinal romantik suç drama dizisidir. Dizi, Netflix diziyi Orijinal olarak almadan önce Lifetime'daydı. Netflix'e girdikten sonra dizinin popülaritesi arttı ve dünya çapında 54 milyondan fazla izlendi. Durum böyle olunca yeni sezonun onayı bizleri şaşırtmadı.

Netflix dizisi You 4. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Dizinin 4. Sezon onayının 3.sezon henüz yayınlanmışken duyurulması izleyicileri şaşırtmıştı. 3. sezonda Joe'nun her şeyi mahvetmesi ihtimaline karşı, duyurunun üçüncü sezon izlendikten sonra yapılması bekleniyordu.

Netflix dizisi You 4. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

You 4. sezondan ne bekleniyor?


You 3. sezonun büyük finali, Joe ve Love'ın son derece düşmanca ilişkisinin, Joe'nun son takıntısı Marianne'i bulmak için kıta değiştirmesiyle doruk noktasına ulaşmasıyla son bulmuştu.


"Nick" Marianne'i bulabilecek mi?


Joe bir kez daha kimliğini değiştirdi ve artık Nick adını kullanıyor. Joe Goldberg-Quinn'in adının, Joe'nun tüm Madre Linda cinayetlerini Love'a başarıyla yıkması sayesinde artık ABD'de ünlü olduğu düşünülürse, Joe'nun kimliğini değiştirmek zorunda kalması şaşırtmadı.

Netflix dizisi You 4. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Artık Joe Paris'te olduğuna göre Marianne’i bulmak için uğraşacak gibi. İz sürmede uzman olan Joe, Marianne gerçekten Paris'teyse onu er ya da geç kesinlikle bulacaktır.


Marianne, Joe'yu gördüğüne sevinecek mi?


Marianne eve gelip Love ile yüzleştiğinde, Joe o sırada Love tarafından etkisiz hale getirildiği için öylece yatıyordu. Love başlangıçta Marianne'i öldürmek istese de, Marianne'in kızı  Juliette sayesinde bu düşünceden vazgeçmişti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.