Bu sevimli kadın her şeyi yapabilir. Oyunculuktan şarkı söylemeye, dansa ve çok daha fazlası. Yapamayacağı hiçbir şey yok bu nedenle hayatı neden belgesel olmasın ki?

Lopez, 1997 biyografik filmi Selena'daki ilk başrolüyle sektörde bir atılım yaptı . Bir film için 1 milyon doların üzerinde kazanan ilk Latin aktris oldu. O zamandan beri, sektörde hayat bulmaya devam etti. Lopez’in tutkulu hayran kitlesi onu asla yalnız bırakmadı.

Lopez yıllardır kendini gündemde tuttu ve oyununu geliştirmeye devam ediyor. Bu süperstarın yaptığı çok şey var. Ve yeni belgeselinin anlatacağı şey de tam olarak bu.


Halftime’da bizi neler bekliyor?


Amanda Micheli'nin yönettiği film, ekrandaki ve sahnelerdeki performanslarından Super Bowl İlk Yarı Gösterisine ve hatta Başkanlık açılışında yer almasına kadar onu Jennifer Lopez yapan, cesaret ve kararlılığı tüm gerçekliği ile ortaya koyacak.

Bir basın açıklamasında Netflix şunları paylaştı :


“Belgesel, azmi, yaratıcı zekası ve kültürel katkılarıyla onlarca yıldır insanlara ilham veren uluslararası bir süper yıldıza odaklanıyor. Ve bu sadece başlangıç. “HALFTIME”, bir Latina, bir anne ve bir sanatçı olarak evrimini gözler önüne seren, kariyerine yön veren ve sesini daha büyük bir amaç için kullanan Lopez'in hayatının ikinci yarısının başlangıcını oluşturuyor.”


52 yaşındaki yıldız, eğlence dünyasına çok şey kattı ve görünüşe göre bu durum daha yeni başlıyor. Sırada ne olabilir? Heyecanla bekliyoruz!


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.