Netflix için bomba gibi bir film geliyor; Locked In - Page 1

ProductionWeekly ve UK Casting News, filmin Ekim 2022'de Birleşik Krallık'ta çekime başlamayı planladığını belirtiyor.

Netflix için bomba gibi bir film geliyor; Locked In - Page 2

Filmin yapımcılığını Nicky Bentham'ın Neon Filmleri üstleniyor. Yapım şirketi en çok Jim Broadbent ve Helen Mirren'in oynadığı The Duke (Sony Pictures Releasing tarafından yayınlandı) ile tanınıyor. Web siteleri ayrıca şu anda geliştirilmekte olan 6 projelerinin olduğunu belirtiyor. Filmin konusuyla ilgili detaylar ise henüz açıklanmadı.


Filmin senaristliğini 2000 yılından bu yana film ve TV alanında yapımcı, yazar ve yönetmenlik alanlarında aktif olan Rowan Joffe üstleniyor.

Netflix için bomba gibi bir film geliyor; Locked In - Page 3

Joffe , 2000 yılında gösterime giren, eleştirmenlerce beğenilen Last Resort filminde yazar olarak görev yaptı . Daha yakın zamanlarda, İngiliz dizisi Tin Star'da yönetici yapımcı ve yazar olarak hizmet vermesi ve 2019'da The Informer üzerinde çalışmasıyla tanınıyor.

Netflix için bomba gibi bir film geliyor; Locked In - Page 4

Nour Wazzi projeyi yönetmek için bağlı ve bunu Panacea Productions bayrağı altında yapacak. Panacea ve Wazzi, Netflix'in yakın zamanda yayınlanan aile canlı aksiyon dizisi The Last Bus'ta yer aldı. Bu dizi 1 Nisan 2022'de yayınlandı ve Wildseed Studios'tan geldi.


10 bölümlük dizi Paul Neafcy tarafından yaratıldı ve The Umbrella Academy yıldızı Robert Sheehan'ı içeriyordu. Şu anda ikinci sezonla ilgili bir haber olmadığı söylendi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.