Netflix Kore Filmi “Seul Vibe”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1


Netflix'in yakında çıkacak olan Güney Kore suç draması Seoul Vibe'da zamanda geriye doğru bir adım atarak 1988 Seul Olimpiyatları'na gidiyoruz. Film, Ağustos 2022'de tüm dünyada yayınlanacak.


 Bu yüzden Netflix'in Güney Kore pazarına yüz milyonlarca dolar yatırım yaptığına şaşırmıyoruz. 2022, Netflix'teki K-Dramalar için heyecan verici yıl olarak şekillenmeye başladı bile.


Seoul Vibe , Moon Hyun Sung tarafından yönetilen yeni bir Güney Kore Netflix Orijinal suç k-drama filmi.

Netflix Kore Filmi “Seul Vibe”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Seoul Vibe'ın konusu nedir ?


1988, Seul Olimpiyat Oyunlarının ortasında, yetenekli sürücülerden oluşan bir ekip olan Samgyedong Supreme Team, kendilerini bir rüşvet fonu soruşturmasının ortasında bulurken, Seul sokaklarında heyecan verici bir araba kovalamacası yaşanıyor.

Netflix Kore Filmi “Seul Vibe”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Seoul Vibe Netflix çıkış tarihi ne zaman?


Filmin çekimleri Eurwang-dong, Jung-gu, Incheon, Güney Kore'de başladı. Çekimler Ağustos 2021 arasında gerçekleşti ve Şubat 2022'de tamamlandı. Film ayrıca özellikle 10 milyon doların altında bir bütçeye sahip.

Netflix Kore Filmi “Seul Vibe”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

"Seul Vibe, 26 Ağustos 2022'de tüm dünyada Netflix'e geliyor"


Film, BBFC tarafından 15 puana sahip ve başlığın “15 yaş ve üstü için uygun” olduğunu belirterek, bu derecelendirmenin nedeninin yaralanma detayı ve kötü dil olduğunu belirtti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.