Netflix ortalığı bu dizi ile yakacak! Bloodhounds! - Page 1

Konu , oyuncu kadrosu, fragman ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere Bloodhounds hakkında bilmeniz gereken her şey ise haberimizde.


Bloodhounds , eski adıyla Hunting Dogs , Jason Kim tarafından yazıp yönetilen, Güney Kore yapımı Netflix Orijinal gerilim filmidir. Gerilim filmi, Jason Kim'in dördüncü kez bir proje yazıp yönetmesidir, ancak bu onun Netflix için ilk projesidir.

Netflix ortalığı bu dizi ile yakacak! Bloodhounds! - Page 2

Bloodhounds için Netflix çıkış tarihi ne zaman ?


Şu anda Netflix'ten resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak, k-dramasının ön gösterim tarihinin 9 Haziran 2023 olduğunu duyuyoruz . Sekiz bölümün tamamı yayınlandıktan sonra yayınlanmaya hazır olacak.


Netflix'ten resmi onay beklediğimiz için çıkış tarihlerinin değişebileceğini unutmayın.


Bloodhounds'un konusu nedir?


Bloodhounds'un özeti Netflix'ten alınmıştır:


Üç cesur genç, borçlarını ödemek için tefecilik işine atılırken, zayıfları avlayan zengin ve güçlülerle karşı karşıya gelir.

Netflix ortalığı bu dizi ile yakacak! Bloodhounds! - Page 3

Bloodhounds'un oyuncuları kimler ?


Woo Do Hwan, Kim Geon Woo rolünü oynayacak. Woo Do Hwan şimdiye kadar My Country: The New Age ve The King: Eternal Monarch adlı iki Netflix k-dramasında rol aldı . Oyuncu, Netflix dışında Tempted , Mad Dog ve Save Me gibi dizilerde rol aldı .


Lee Sang Yi, Hong Woo Jin rolünü oynayacak. Üç Netflix k-dizisi olan Prison Playbook , When the Camellia Blooms ve Hometown Cha-Cha-Cha'da rol aldı .


Jung Da Eun'un dizide başrolü var, ancak rolünün adı açıklanmadı. Şimdiye kadar Netflix'teki tek görünüşü, DP'nin ilk sezonundaki konuk rolüydü.

Netflix ortalığı bu dizi ile yakacak! Bloodhounds! - Page 4

Kim Sae Ron, Cha Hyeon Joo rolünü oynayacak. Netflix'teki ilk çıkışını Bloodhounds'ta yapacak.


Park Sung Woong, Kim Myung Gil rolünü oynayacak. Netflix için yalnızca OCN k-draması Rugal'da ve tvN'nin Crash Landing on You dizisinde rol aldı. Netflix dışında Park Sung Woong, She Is Wow! , Gizli Kimlik ve Unutma: Oğul Savaşı .


Heo Joon Ho, Başkan Choi rolünü oynayacak. Kingdom ve Designated Survivor: 60 Days gibi iki Netflix Orijinalinde rol aldı .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.