Netflix, Pokemon Concierge için yeni bölümler ekleyecek

Netflix'in popüler serisi Pokemon Concierge, hayranların sevgisini ve ilgisini çekmeyi başardı.

Netflix, Pokemon Concierge için yeni bölümler ekleyecek

Bu ilgi göz önünde bulundurularak, yapım ekibi serinin devam edeceğini ve yeni bölümlerin yolda olduğunu duyurdu. Bu, Pokemon evrenine olan tutkunun sadece çocuklar arasında değil, yetişkinler arasında da canlı olduğunu gösteriyor. Her yeni bölümle birlikte, izleyiciler Pokemon dünyasının daha önce keşfedilmemiş yönlerini ve sırlarını keşfetme fırsatı bulacak.

Netflix’in tropikal bir tatil köyünde geçen ve sadece Pokemon’lara özel olarak hazırlanmış duraklama animasyonu serisi Pokemon Concierge, resmi olarak daha fazla bölümle geri dönüyor. Pokemon Şirketi, yönetmen Iku Ogawa’nın Haru’nun bir Psyduck oyuncakını tamir ederken gerçek Psyduck’un bakışları altında gerçekleşen bu sevimli anın yer aldığı bir görselle bu haberi X/Twitter üzerinden duyurdu. Pokemon Şirketi, “Heyecan verici haberler, Eğitmenler! Pokemon Concierge’in yeni bölümleri üretim aşamasında! Güncellemeler için bizi takip edin!” ifadelerini kullandı. Yeni bölümlere dair daha fazla bilgi verilmedi ancak bu, “rahat oyuncular için bir rüya” olarak nitelendirdiğimiz serisi için harika bir haber. Pokemon Concierge incelememizde, “Karşı konulmaz şekilde sevimli duraklama animasyonu ile hayata geçirilen Pokemon Concierge, aksiyon ve dövüş yerine rahatlatıcı atmosfer ve kaygısız eğlence sunan keyifli bir zaman” demiştik. Bu haber, 2024’te 27 Şubat’ta kutlanacak olan Pokemon Günü’nden biraz önce geldi. Henüz bir duyuru yapılmamış olsa da, bu gün genellikle Pokemon’un ilk çıktığı yıl dönümüyle örtüşen bir Pokemon Sunumuna sahne oluyor. Bildiğiniz gibi seri geçtiğimiz yılın son günlerinde, 28 Aralık 2023’te Netflix’te yayınlandı ve toplamda dört bölümden oluşuyor. Her bölüm 14 ile 20 dakika arasında değişiyor

Ayrıca Pokémon’un güncel projeleri arasında, çeşitli platformlar ve oyun türleri için birkaç dikkat çekici gelişme bulunuyor. Size biraz da bunlardan bahsedelim.

Pokémon UNITE: The Pokémon Company ve Tencent Games’in TiMi Studios iş birliği ile geliştirilen Pokémon UNITE, bir stratejik takım savaş oyunudur. Nintendo Switch ve mobil cihazlar için ücretsiz başlangıçlı ve çapraz platform desteği sunar. Oyuncular, 5’e 5 takım savaşlarında birbirlerine karşı yarışır, vahşi Pokémon’ları yenerek seviye atlar, kendi Pokémon’larını evrimleştirir ve rakip takımın Pokémon’larını yenmeye çalışırken belirlenen süre içinde daha fazla puan toplamaya çalışır. Aeos adasında geçen bu oyun, oyuncuların kendi oyun tarzlarına uygun held items ve battle items ile karakterlerini özelleştirmelerine olanak tanıyor.

Pokémon Infinite Fusion: Pokémon Infinite Fusion, topluluk tarafından geliştirilen fan yapımı bir oyun olup, Pokémon evrenini yaratıcılık ve çeşitlilik açısından yeni bir seviyeye taşır. Oyun, ilk beş nesilden herhangi iki Pokémon türünü birleştirerek hibrit Pokémon’lar oluşturmanıza olanak tanır. Bu, 22.000’den fazla potansiyel kombinasyon anlamına gelir. Oyun, Pokémon FireRed’in yeniden yapımı olarak tasarlanmıştır ve tanıdık Pokémon formülünü izler: farklı alanları keşfeder, Pokémon yakalar, eğitmenlerle savaşır ve Pokémon şampiyonu olmak için spor salonlarını fethedersiniz. Ancak, fusion özelliği, savaş stratejilerinde ve karşılaşmalarda benzersiz dönüşümler sunuyor.