Netflix suç gerilim dizisi “Bodies”: Şimdiye kadar bildiklerimiz - Page 1

Bodies, dört farklı Londra döneminde kendilerini aynı cinayeti araştırırken bulan ve 150 yıla yayılan bir komployu ortaya çıkaran dört dedektifin hikayesini anlatacak.


No Offense ve  Torchwood  yazarı Paul Tomalin tarafından yaratılan Netflix dizisi Bodies , sekiz bölümlük sınırlı bir dizi olacak ve bölümleri Marco Kreutzpaintner ( Beat, Extinction, Soulmates ) ve Haolu Wang ( Doctor Who, The Pregnant Ground, Lao Wai ) tarafından yönetilecek. Bodies'in senaryolarını Tomalin ve Danusia Samal ( Gangs of London ) yazacak.


Bodies'in konusu nedir?


Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi, Bodies, yazar Si Spencer ve çizerler Dean Ormston, Phil Winslade, Tula Lotay, Meghan Hetrick ve Lee Loughridge'in aynı adlı 2015 tarihli grafik romanına dayanacak.

Netflix suç gerilim dizisi “Bodies”: Şimdiye kadar bildiklerimiz - Page 2

Dört farklı dedektif farklı zaman dilimlerinde bir cinayeti çözmeye çalışıyor: 1890'ların çok başarılıEdmondHillinghead, 1940'ların atılgan maceraperest dedektifi Karl Whiteman, 2010'ların kadın Dedektifi Çavuş Shahara Hasan ve kıyamet sonrası 2050'de hafıza kaybı yaşayan Maplewood, unutulmaz bir bakış açısı getiriyor. Dördü birlikte 150 yıllık bir komployu ortaya çıkarmak için yola çıkıyor.

Netflix suç gerilim dizisi “Bodies”: Şimdiye kadar bildiklerimiz - Page 3

Amazon, Bodies için şunları yazdı;


LONDRA, 1890. Karındeşen Jack sokakları kolaçan ederken, şehrin en çalışkan dedektifi Müfettiş Edmond Hillinghead becerilerini daha da zor bir davaya uygular. Kurban kimliği belirsiz bir erkek. Katilin güçlü müttefikleri olabilir ve Edmond'ın en karanlık sırrı, gerçeğe çok yaklaşırsa açığa çıkabilir…


LONDRA, 1940. Blitz şehre bomba yağdırırken, Müfettiş Charles Whiteman sokaklarda hüküm sürüyor. Polonya'daki Nazilerden, sadece kapatması gereken raketleri çalıştırmak için kaçtı. Ancak gizemli bir cinayet kurbanı keşfettiğinde çifte hayatı mahvolabilir…


LONDRA, 2014. Irkçı isyancılar önyargılı vatanseverlikleri adına ortalığı kasıp kavururken, Dedektif Çavuş Shahara Hasan onlara karşı mücadeleye öncülük ediyor. Müslüman bir polis olarak özünde İngiliz. Ancak ortaya çıkardığı ceset, yüzeyin derinliklerinde çürümüş bir şeyi ortaya çıkarabilir…


LONDRA, 2050. Akılları karıştıran nabız dalgası, korkunç bir tekno-kıyametten son kurtulanların başına bela olurken, sadece Maplewood olarak bilinen hafızasını kaybetmiş genç kadın, keşfettiği bedeni zar zor anlayabilir. Ancak bu ritüel öldürme, onlarca yıl öncekilerle aynıdır ve aralarındaki bağ herkesin hayal bile edemeyeceği kadar güçlü ve gariptir…

Netflix suç gerilim dizisi “Bodies”: Şimdiye kadar bildiklerimiz - Page 4

Bodies'te kimler rol alıyor ?


Bodies için herhangi bir oyuncu kadrosu açıklanmadı.


Bodies kaç bölüm olacak ?


Netflix's Bodies'in sekiz saatlik bölümlerin yer alacağı doğrulandı


Bodies için Netflix çıkış tarihi nedir?


Netflix, Bodies için herhangi bir tarih açıklamadı , ancak çok erken geliştirme aşaması göz önüne alındığında, muhtemelen 2023’de izleyebileceğiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.