Netflix birçok içerik için tercih edilebilecek bir platform. Birbirinden çeşitli içerikler sadece yetişkin ile sınırlı değil. Çocuklarınızla birlikte film ya da dizi izlemek istiyorsanız Netflix size birçok seçenek sunar.


İşte Netflix’de ailecek izleyebileceğiniz dizilerin listesi.


Netflix'te Her Yaş İçin En İyi Aile Dizileri

Floor Is Lava


Geçen yaz COVID-19 salgını sırasında dünya eve sığındığında, Floor is Lava çok fazla sevildi ve izlendi. Netflix'e göre yapım, dünya çapında 37 milyondan fazla hanede izlendi.


Floor is Lava , üç kişilik ekiplerin geçmesi gereken çeşitli engeller içeren bir yarışma. Bazı izleyiciler yarışmayı çok basit bulsada birçok aile inkar edilemez derecede keyif alarak izliyor. Kazanan takımlar 10.000 $ ve bir lav lambası ödülü elde ediyor.

Our Planet


Dört yılda çekilen "Gezegenimiz", gezegenin kalan vahşi alanlarına ve hayvan sakinlerine eşi görülmemiş bir bakış vaat eden sekiz bölümlük bir dizi.


Uzak Kuzey Kutbu vahşi doğası ve gizemli derin okyanuslarından Afrika'nın uçsuz bucaksız manzaralarına ve Güney Amerika'nın çeşitli ormanlarına kadar dünyanın dört bir yanındaki habitat çeşitliliğinin genişliğine odaklanan belgesel ailecek izlenebilecek enfes bir yapım.

Blown Away


Nadir görülen cam üfleme sanatı, 2000 derece Fahrenheit'e ısıtılan renkli kırıkların dikkatli bir şekilde yerleştirilmesini ve ardından bir zanaatkar tarafından ayrıntılı şekillere döndürülmesini anlatıyor. Blown Away'de, dünyanın en iyi cam sanatçıları, Ontario, Kanada'da özel yapım "sıcak dükkânda" bir araya geliyor. Sanatçılar zamana karşı yarışırken mükemmel kreasyonlar çıkarıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.