Netflix’de FUBAR'ın konusu nedir? - Page 1

Özellikle bu orijinal dizinin arkasındaki hikayenin benzersiz olduğunu ve pek çok Netflix abonesini cezbedeceğini bildiğimiz için, bizim hissettiğimiz heyecanı hissedeceğinizi umuyoruz.

Netflix’de FUBAR'ın konusu nedir? - Page 2

FUBAR özeti


Luke Brunner (Arnold Schwarzenegger), barış ve sükunet uğruna sahadan uzakta hayatının tadını çıkarmaya çalışan gizli bir CIA ajanıdır. Ancak işine veda etmeden hemen önce, ajans için büyük önem taşıyan çok gizli bir eşyayı kurtarmak gibi son bir görevle görevlendirilir. Ancak bu son görevde kızı Emma'nın (Monica Barbaro) da aynı görevle görevli bir CIA ajanı olduğunu keşfedeceğinden habersizdir.

Netflix’de FUBAR'ın konusu nedir? - Page 3

Luke, bir baba ve ülkesinin koruyucusu olmayı dengelemelidir. Ama bunu nasıl yapacak? Daha da önemlisi, kızının bir zamanlar yaptığı hataları yapmasını engellemek için ne kadar ileri gitmeye isteklidir? Tüm bu sorular ve daha fazlası çok yakında açıklanacak

Netflix’de FUBAR'ın konusu nedir? - Page 4

Çok fazla aksiyon ve komedi içeren oyunların hayranıysanız, bu şovun denemeye değer olduğuna inanıyoruz, çünkü aksiyonun sizi koltuğunuzun kenarında bırakmasını ve aynı zamanda yapmalarını sağlama konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor. Komedinin sizi gülmekten öldürdüğünden emin olun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.