Bayram tatilinde bir planınız yoksa ya da tatili tek başınıza geçirmeye karar verdiyseniz bu liste çok işinize yarayacak.


İşte Netflix’e eklenen 5 yeni müthiş film.

A Farewell to Ozark


Ozark son sezonu ile izleyicilerine veda ediyor. Peki siz en çok neyi özleyeceksiniz? Jason Bateman, Laura Linney ve diğer oyuncular, dizinin karakterleri, yaratıcıları ve en çok neyi özleyeceklerini anlatıyor.


Dikkat film spoiler içerir.

Bubble


Japonya'nın Tokyo topraklarına zarar veren yerçekimine meydan okuyan baloncukların serbest bırakılmasının ardından, artık ıssız şehrin geri kalan sakinleri, bir eğlence yolu olarak ve bir sosyal hiyerarşi oluşturmak için çeşitli parkur yarışmaları düzenliyor. Hibiki adlı genç bir çocuk parkur hareketlerini yaparken yanlışlıkla denize düşer ama Tokyo'yu saran felaketi tersine çevirmenin anahtarı olabilecek bir kız olan Uta tarafından çabucak kurtarılır. Ani karşılaşmaları, bildikleri dünyayı değiştirebilir mi?

Honeymoon with My Mother


Honeymoon with My Mother, İspanyol yapımı komedi filmidir. Düğün günü terk edilen José Luis’in annesi ile balayına gitmek durumunda kalır. Balayı masraflarının boşuna gitmemesi için oğlu ile balayına çıkan anne, durumdan oldukça memnun olsa da Luis için aynı şeyleri söylemek mümkün değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.