Netflix’e yeni gelen Hint fimleri - Page 1

Ranga Ranga Vaibhavanga (2021)


Tür: Dram, Romantik | Netflix'e eklendi: 1 Ekim


Genç gençler olarak, sevgililer Rishi ve Radha, her ikisinin de diğeriyle konuşmamaya yemin ettiği destansı bir kavga ettiler - tıp fakültesi boyunca süren bir kan davası. Sonunda ara verdikleri aşklarına yeniden başlamaya hazır olduklarında, Radha'nın kardeşinin siyasi hırsları bu kez de çiftin aileleri arasında bir uçurum yaratır.

Netflix’e yeni gelen Hint fimleri - Page 2

Laal Singh Chaddha (2022)


Tür: Dram, Romantik | Netflix'e eklendi: 5 Ekim


Laal Singh Chaddha , Forrest Gump'ın resmi yeniden çevrimidir . Hayatı onu önemli tarihi olaylara yakınlaştırdığı için basit bir adamı takip eden Hint yeniden başlatması, orijinalin formatına yakın duruyor. Orijinal hikaye, Forrest'in aşk ilgisi Jenny'ye karşı kaba olsa da, şaşırtıcı Kareena Kapoor tarafından oynanan Laal'ın sevgilisi Rupa, yeni filmin en iyi kısmı. Orijinal Hintçe, Tamil ve Telugu sürümlerine ek olarak, filmin ses menüsünden seçilebilir.

Netflix’e yeni gelen Hint fimleri - Page 3

Oru Thekkan Thallu Davası (2022)


Tür: Aksiyon, Komedi, Dram | Netflix'e eklendi: 5 Ekim


Oru Thekkan Thallu Case (“ A Southern Brawl Case ”) filminin fragmanı, izleyicileri “Witness the nihai geri ödemeye” teşvik ediyor. Ammini Pilla, komşusunun romantik randevusuna müdahale ettikten sonra kendini hastanede bulur. İyileştikten sonra Ammini Pilla, kasabadaki hiç kimsenin unutamayacağı bir şekilde intikam almaya yemin eder. Filmin ses menüsünden Kannada, Tamil ve Telugu diyalog seçenekleri seçilebilir.

Netflix’e yeni gelen Hint fimleri - Page 4

Buffoon (2022)


Tür: Sosyal Konu Dram | Netflix'e eklendi: 13 Ekim


Film yapımcısı Ashok Veerappan'ın ilk yönetmenlik denemesinde Vaibhav Reddy, suç ve siyasetin karanlık bir yeraltı dünyasına çekilen bir tiyatro aktörünü canlandırıyor. Buffoon'un gerçek satış noktası, ödüllü besteci Santhosh Narayanan tarafından yazılan bir nota ve şarkılardır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.