Netflix'in bomba filmi Faraway Mart ayında geliyor! - Page 1

Konu , oyuncu kadrosu, fragman ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere Faraway hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz .

Netflix'in bomba filmi Faraway Mart ayında geliyor! - Page 2

Faraway , Vanessa Jopp ( The Space Between Lines ) tarafından yönetilen ve Jane Ainscough'un senaryosuna dayanan yeni bir Alman Netflix Orijinal romantik komedi filmidir . Filmin görüntü yönetmenliğini Eva Katharina Bühler üstleniyor.


Filmin yapımcılığını Olga Film aracılığıyla Viola Jäger üstleniyor.

Netflix'in bomba filmi Faraway Mart ayında geliyor! - Page 3

Faraway Netflix çıkış tarihi ne zaman?


Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Faraway'in 8 Mart 2023 Çarşamba günü Netflix'te yayınlanacağını teyit edebiliriz.

Netflix'in bomba filmi Faraway Mart ayında geliyor! - Page 4

Faraway'in konusu nedir ?Faraway'in özeti Netflix'ten alınmıştır:


Zeynep Altın (Naomi Krauss) artık ipin ucundadır. Fazla çalışıyor ve kocası, kızı ve yaşlanan babası tarafından itilip kakılıyor. Annesinin ölümü ve neredeyse tam bir felaketle sonuçlanacak olan cenazesi, Zeynep için bardağı taşıran son damla olur - Zeynep Münih'ten ayrılır ve Hırvatistan'da bir adaya kaçar. Annesinin yıllar önce gizlice satın aldığı ve vasiyetinde ona hediye ettiği evde huzuru, özgürlüğü ve kendisini bulmayı ummaktadır. Keşke bir adalı olan eski sahibi Josip, hala aynı mülkte yaşamıyor olsaydı…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.