Netflix'in bomba projesi ortaya çıktı! Falling for Christmas - Page 1

Mayıs 2021'de Netflix, Lindsay Lohan'ın Netflix için Kasım 2022'de çıkacak olan Falling for Christmas adlı kendi Noel filminde görüneceğini duyurdu .


İlk olarak 2021 yazında duyurulan Lindsay Lohan, yepyeni bir isimsiz Noel filminde rol alacak. Filmin o zamanlar bir adı yoktu, ancak Noel Harikalar Diyarında çalışma başlığı altında olduğunu anlıyoruz.


Falling for Christmas'ın Mart 2022'de duyurulan bir anlaşmanın parçası olarak Netflix için üretilen en az iki filmden biri olduğu ortaya çıktı . Geçici olarak Irish Wish adlı ikinci film, 2022'nin ikinci yarısında çekiliyor.


BIFA ödüllü Janeen Damian ( A Christmas Waltz, Hot Tamale ) Damian, kocası ve yazar ortağı Michael Damian'ın yanı sıra senaryo yazarları Jeff Bonnett ( Heroes, Love by the Book ) ve Ron Oliver ( Operation Christmas ) tarafından yazılacak ve yönetilecek.

Netflix'in bomba projesi ortaya çıktı! Falling for Christmas - Page 2

Falling for Christmas'ın konusu nedir?


"Bir kayak kazasında hafıza kaybı yaşayan Sierra, bekar bir baba tarafından alınır ve ve sevginin değerini öğrenir."


Netflix, filmin resmi adını henüz resmi olarak açıklamadı, ancak çoğu prodüksiyon listesi, Lindsay Lohan Noel filminin Falling for Christmas olarak adlandırıldığını gösteriyor.


Yeni filmin ilk görüntüsü ise 12 Kasım'da yayınlandı:

Netflix'in bomba projesi ortaya çıktı! Falling for Christmas - Page 3

Lindsay Lohan'ın Noel filminde kim oynayacak?


Tabii ki, Lindsay Lohan oyuncu kadrosunun önünde olacak. Çocuk yıldız, yıllar boyunca en çok The Parent Trap ve Mean Girls gibi filmlerle tanınan bir rollercoaster kariyerine sahipti .


Filmde ayrıca Sam Evans'ı oynadığı Glee'deki rolüyle tanınan Chord Overstreet de rol alacak.


George Young ( Malign ), Jack Wagner ( The Bold and the Beautiful ), Sean Dillingham ( Yellowstone ) ve Olivia Perez ( In The Heights ) da yıldızlar arasında yer alıyor.

Netflix'in bomba projesi ortaya çıktı! Falling for Christmas - Page 4

Falling for Christmas'ın çekimleri ne zaman başladı?


Üretimin Kasım 2021'de başlaması ve 8 Kasım'da başlaması ve 15 Aralık'ta planlanan planlanmış kaplama ile iki aydan fazla sürmesi planlandı. Çekimler Utah, Salt Lake City'de gerçekleşecek. Filmde yer alan loca, Park City'deki Stein Eriksen Lodge'dur.


Ayrıca Lindsay Lohan 28 Kasım 2021'de Netflix filminin çekimleri sırasında nişanlandı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.