Netflix'in en ilginç yapımı; Trees of Peace - Page 1

Farklı geçmişlerden gelen dört kadından oluşan bir grup, insanlarına karşı işlenen dehşetlerden kurtulmak için her şeye karşı savaşırken kendilerini kapana kısılmış ve günlerce saklanmış olarak bulur. Halihazırda birçok ödül almış bağımsız bir drama olan Trees of Peace , hareketli hikayesi ve güçlü performanslarıyla eleştirel beğeni topluyor.

Netflix'in en ilginç yapımı; Trees of Peace - Page 2

Konunun gerçek bir hikayeye ve tarihteki korkunç bir ana dayandığı göz önüne alındığında, bazı ebeveynler veya eğitimciler bu filmi genç izleyicilere bu trajik olay hakkında eğitmek için göstermeyi düşünebilir. Aşağıda bu filmin genç izleyiciler için uygun olup olmadığına bakacağız.


Barış Ağacı'nın tonunun çok kasvetli olduğunu ve zaman zaman izlemesi zor olabilen ağır ve olgun konularla uğraştığını belirtmek gerekir .

Netflix'in en ilginç yapımı; Trees of Peace - Page 3

Barış Ağaçları yaş derecelendirmesi


Barış Ağaçları, TV-MA olarak derecelendirilmiştir, yani 17 yaş ve altı için uygun değildir. Ancak, çocuklarının filmi izleyecek kadar olgun olduğunu düşünmeleri nihayetinde ebeveynlerin takdirine bağlı olacaktır. Film, dil, cinsel şiddet ve intihar için TV-MA olarak derecelendirildi.

Netflix'in en ilginç yapımı; Trees of Peace - Page 4

Barış Ağaçlarında şiddet var mı?


Çoğunlukla ekran dışında gösterilmesine ve doğrudan gösterilmek yerine kulak misafiri olmasına rağmen, bu filmdeki şiddet çok yoğun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.