Netflix'in korkuyu farklı bir boyuta taşıyor! İşte The Invitation - Page 1

Film, Blair Butler tarafından yazılan bir senaryodan Jessica M. Thompson tarafından yönetilen bir Sony filmidir. Bir Sony filminin Netflix'te nasıl yayınlandığını merak ediyor olabilirsiniz. Netflix ve Sony , Nisan 2021'de Netflix'in Sony Pictures'ın sinema filmlerini ilk ödemeli TV penceresinde yayınlamak için özel haklara sahip olduğu bir anlaşma imzaladı . Artık Netflix, filmin akış haklarına sahip olduğuna göre, Aralık sonunda filmi yayınlamaya karar verdiler.

Netflix'in korkuyu farklı bir boyuta taşıyor! İşte The Invitation - Page 2

Korku filmi, bilinen başka bir akrabası olmadığı için annesinin ölümünden sonra DNA testi yaptırmaya karar veren Evie adında genç bir kadını konu alıyor. Testi yaptıktan sonra, Oliver adında uzun süredir kayıp olan bir kuzeni olduğunu keşfeder. Buluşurlar ve onu İngiliz kırsalındaki bir düğüne davet eder ve burada geniş ailesiyle daha çok tanışır. Ancak Evie, İngiliz malikânesine vardığında, karanlık ve çarpık aile sırlarını ortaya çıkarmaya başlar ve aileyi ziyaret etme davetinin sorunsuz olmadığını fark eder.

Netflix'in korkuyu farklı bir boyuta taşıyor! İşte The Invitation - Page 3

Nathalie Emmanuel , Evie'nin başrolünde yer alıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanında Thomas Doherty, Sean Pertwee, Hugh Skinner, Carol Ann Crawford, Alana Boden, Stephanie Corneliussen, Courtney Taylor ve Virág Bárány yer alıyor. Şimdi, bu filmi izlemek için sabırsızlanıyorsanız, ebeveyn rehberini ve yaş derecelendirmesini paylaşmalıyız. Bu filmi çocuklarla izleyebilir misiniz yoksa çocuklara uygun değil mi?

Netflix'in korkuyu farklı bir boyuta taşıyor! İşte The Invitation - Page 4

The Invitation ebeveyn kılavuzu ve yaş derecelendirmesi 


Korku filmi PG-13 olarak derecelendirildi, yani 13 yaş altı için uygun olmayabilir. Bu yaş derecelendirmesine terör, şiddet içeren içerik, biraz argo dil, cinsel içerik ve kısmi çıplaklık nedeniyle verildi. Bir korku filminden beklendiği gibi , biraz kan gösterilecek ve tonlarca atlama korkusu olacak. Genel olarak, bu film daha büyük çocuklar tarafından izlenebilir, ancak daha genç bir izleyici kitlesine izletilmesini tavsiye etmiyoruz. Anne babalar şiddetle uyarılır.


Fragmanda görebileceğiniz üzere havuzda çıplak bir kadın yüzüyor, iki karakter tutkulu bir şekilde öpüşüyor, ana karakterin tırnağı yaralanıyor ve kan gösteriliyor, bir kadının boynu kesiliyor, biri ateşe veriliyor, bir adam kesiliyor. keskin tırnağıyla bileğini, kanlı bir kasap bıçağını gösteriyor ve ana karakter porselen bir bardakla bayıltılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.