Platform çok fazla risk aldı ve orijinal içeriğiyle, prestijli ödüller alarak, büyük hayran kitleleri toplamayı başardı. Öyle ki, en popüler şovlarından bazıları için yan ürünler geliştirmeyi seçmeleri şaşırtıcı değil.


İşte onlardan bazıları geri dönüyor. Detaylar haberimizde.


La Casa de Papel’in dönüşü


La Case de Papel, yayınlandığı dönemde en popüler Netflix Orijinal programlarından biriydi. Beş sezon eleştirel beğeni topladı ve onu izleyen hayranlar tamamen soygun ve suç dünyasının içine çekildi. Gösteri, Profesör (Álvaro Morte) adlı bir karakter tarafından düzenlenen destansı soygunları, olayları daha ilginç hale getirmek için zaman atlamaları ve geri dönüşleri anlatıyor.


Yapım, kültürel bir fenomen haline geldi ve En İyi Drama Dizisi dalında Uluslararası Emmy Ödülü kazandı. Dizinin hayranları her yıl Cadılar Bayramı için kırmızı tulumlar giydi.


Popülerliği nedeniyle, dönüşünün Kasım 2021'de duyurulması sürpriz olmadı. Deadline'a göre, Berlin başlıklı dizi, Pedro Alonso'nun canlandırdığı baş karakteri takip edecek. Dizinin La Casa de Papel evreninde ne zaman geçeceğini bilmiyoruz ama 2023'te Netflix'te yayınlanmaya başlayacağını biliyoruz. Bekleyemeyiz!

The Witcher dönüşü


Netflix , Ağustos 2021'de gösterime girecek  olan The Witcher: Nightmare of the Wolf adlı bir animasyon şovu  ve The Witcher: Blood Origin adlı bir prequel mini dizisi yolda olan The Witcher için yan ürünler sipariş etmek için hiç zaman kaybetmedi . Orijinal dizi, 2019'un sonlarında yayınlandı ve hemen popüler oldu. Aynı adlı kitap serisinin hayranları, canlı aksiyon uyarlamalarını almak ve küçük ekranda Geralt of Rivia'yı (Henry Cavill) görmek için sabırsızlanıyorlardı.


Entertainment Weekly'ye göre The Witcher: Blood Origin , The Witcher'dan 1.200 yıl önce geçiyor ve ilk Witcher'ın yaratıldığı, önceden sömürgeleştirilmiş bir dünyaya odaklanacak. Michelle Yeoh, Sophia Brown ve Laurence O'Fuarain, oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.

Bridgerton yan ürünü


Bridgerton, Netflix'teki en popüler şov olabilir, belki de Stranger Things'in hemen arkasında yer alıyor. Regency Era romantizmi, 2020'nin sonlarında ilk kez gösterime girdiğinde platformda fırtınalar estirdi ve ikinci bir sezon için yenilenmesi sürpriz olmadı. Mart 2021'e kadar ileriye dönük ve Bridgerton'ın 3. ve 4. sezonlarının da olacağı açıklandı.


Bridgerton’ın başarısına inanılıyor (ve bunun iyi bir nedeni var!), çünkü aynı zamanda Kraliçe Charlotte (Golda Rosheuvel) hakkında bir prequel dizisi de sipariş etti. Şu an itibariyle, gösterinin adı yok, ancak 19 Nisan 2022'de Londra'da çekimlerine başladı. İlk gösterime girmesi biraz zaman alsa da, daha sonra resmi bir isim ve bazı ayrıntılarını öğrenmeyi umuyoruz.

70'lerin Şovu yan ürünü


 70'lerin Şovu bir Netflix Orijinali değil, ancak hayranlarının kutlamak için iyi haberleri var çünkü yapımın yan ürünü That '90's Show Netflix’e geliyor! Orijinal dizi, 1998'den 2006'ya kadar Fox'ta yayınlanan pek çok kişinin favorisi. Şov, lise öğrencisi Eric Foreman'ı (Topher Grace) ve onun arkadaşlıklar, aşklar, aile ve diğer her şey arasında dolaşan ilginç arkadaş grubunu konu ediyor. 70'ler geçti.


İnsanlar bir uyarlamasının yolda olacağını duyunca çok heyecanlandı ve  sırasıyla Red Foreman ve Kitty Foreman'ı oynayan Kurtwood Smith ve Debra Jo Rupp'un rollerini yeniden canlandıracakları doğrulandı! That '90s Show'un henüz bir çıkış tarihi yok ama umarız bu haberi yakında alırız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.