Netflix'in yeni bombası; Intimacy - Page 1

Intimacy , Verónica Fernández ve Laura Sarmiento tarafından yaratılan ve yazılan bir İspanyolca-Dil orijinal serisidir . Jorge Torregrossa, Ben Gutteridge, Koldo Almandoz ve Marta Font Pascual gibi birkaç yönetmen vardı. Txintxua Films, dizinin yapımcılığını Netflix için yaptı.


Hikaye, gelecek vaat eden bir politikacının, kendisini içeren bir seks kaseti halka yayınlandığında kariyeri tehdit altına girmesini takip ediyor. Politikacı, videoyu kimin sızdırdığını ortaya çıkarmak için çalışırken benzer deneyimler yaşayan başka kadınlarla tanışır.

Netflix'in yeni bombası; Intimacy - Page 2

Bu diziyi izlemek istiyorsanız, kadroda kimlerin olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin!


Intimacy oyuncu kadrosunda kimler var?


Başrolde Malen rolünde Itziar Ituño başrolde. Itziar'ı Netflix orijinal dizisi Money Heist'teki Raquel Murillo rolünden tanıyabilirsiniz. Ayrıca Flowers ,  Errementari ve  Twin Murders: The Silence of the White City filmlerinde rol aldı .

Netflix'in yeni bombası; Intimacy - Page 3

IMDb üzerinden tam kadro listesi aşağıda:


Malen olarak Itziar Ituno


Ane olarak Verónica Echegui


Emma Suarez Miren olarak


Alicia olarak Ana Wagener


Bego olarak Patricia López Arnaiz


Yune Nogueiras Leire olarak


Daniel Barea Cabrera


Elisabeth Larena Idoia olarak


Eduardo Lloveras


Miguel Garcés Bizen olarak


Eneko Arcas Mikel Saez olarak (Sekreter)

Netflix'in yeni bombası; Intimacy - Page 4

Drama dizisi TV-MA olarak derecelendirildi, yani sadece olgun izleyiciler tarafından izlenmesi amaçlanıyor. Dizide gösterilen bazı içerikler nedeniyle 17 yaş ve altı çocuklar için uygun olmayabilir. Gösteride gösterilen ve birçok ebeveynin küçük çocukların izlemesini uygun bulmadığı bazı içerikler arasında seks, çıplaklık ve sigara yer alıyor. Ayrıca bazı karakterler tarafından kullanılan cinsel şiddet referansları ve sert bir dil olacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.