Netflix'in yeni filmi sınırları aşıyor! İşte Carter - Page 1

6 Ağustos'ta Carter adlı başka bir aksiyon filmi Netflix’de yayınlanacak ve biz de ebeveyn rehberi ve yaş derecelendirmesi de dahil olmak üzere gelecek filmle ilgili tüm önemli bilgileri öğrendik.


Carter, Jung Byung-gil tarafından yönetilen bir Güney Kore orijinal filmidir. Jung Byung-gil ayrıca senaryoyu Jung Byeong-sik ile birlikte yazdı. Bu, iki reklam öğesinin birlikte çalıştığı ilk sefer değil. Daha önce Jung Byung-gil'in aksiyon gerilim filmi The Villainess'da birlikte çalışmışlardı. Jung Byeong-sik, filmin senaryosunu birlikte yazdı.

Netflix'in yeni filmi sınırları aşıyor! İşte Carter - Page 2

Carter, kulağında gizemli bir cihazla hafızasını kaybetmiş bir şekilde uyanan ve onu bir rehine kurtarma görevine yönlendiren bir ajanın hikayesini anlatıyor. CIA ve onu takip eden bir Kuzey Kore darbesi ile ajan, görevinde başarılı olmaya çalışırken bir yandan da hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacak.


Muhteşem kadro Joo Won, Lee Sung-jae, Jeong So-ri, Kim Bo-min, Jung Jae-young, Jung Hae-kyun ve diğerlerini içeriyor. Lafı fazla uzatmadan işte ebeveyn rehberi ve yaş sıralaması!

Netflix'in yeni filmi sınırları aşıyor! İşte Carter - Page 3

Carter ebeveyn rehberi ve yaş derecelendirmesi


Aksiyon-macera filmi TV-MA olarak derecelendirilmiştir, yani sadece yetişkinler izleyiciler içindir. Filmde, şiddet, çıplaklık, kan ve vahşet ve sigara gibi birçok ebeveynin küçük çocukların izlemesini uygun bulmadığı içerikler gösterilecek. Ayrıca bazı karakterler tarafından kullanılan küfürler rahatsız edici olabilir. Genel olarak, film yetişkinlere yöneliktir ve 17 yaş ve altı için uygun olmayabilir.

Netflix'in yeni filmi sınırları aşıyor! İşte Carter - Page 4

Carter kesintisiz aksiyon vaat ediyor, bu yüzden tüm film boyunca eğlenmeye hazır olun! Ayrıca, izleme deneyimini daha da iyi hale getirmek için filmi bir arkadaşınızla izlemek isteyebilirsiniz.


Carter 6 Ağustos’da Netflix’de. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.