Netflix'in yeni korku filmi sizi koltuğunuza çivileyecek! - Page 1

Film yapımcısı Lee Daniels, senaryoyu yeniden yazdı ve korku filminin yönetmen koltuğunda. Yönetmenin yönetmenliğini yaptığı bazı yapımlar arasında ise Empire, Star, Good People ve The United States vs. Billie Holiday bulunmakta. Netflix'in filmin hakkını elde etmek için yüksek bir 65 milyon dolar ödediği söyleniyor.


Demon House'un konusu nedir ?


Gerilim ve korku içeren yapım, Latoya Ammons ve ailesine dayanmaktadır.


Şeytani güçler tarafından ele geçirildiğini iddia eden bir kadın ve üç çocuk. 9 yaşında bir çocuk, bir aile vaka yöneticisi ve hastane hemşiresinin huzurunda bir duvarda geriye doğru yürüyor…

Netflix'in yeni korku filmi sizi koltuğunuza çivileyecek! - Page 2

Gary polisi Yüzbaşı Charles Austin, bunun şimdiye kadar duyduğu en garip hikaye olduğunu söyler. 36 yıllık Gary Polis Departmanı gazisi Austin, başlangıçta Indianapolis sakini Latoya Ammons ve ailesinin para kazanmak için ayrıntılı bir hikaye uydurduğunu düşündüğünü söyledi. Ancak evlerini birkaç kez ziyaret ettikten ve tanıklarla görüştükten sonra Austin, "Ben bir inananım" dedi.

Netflix'in yeni korku filmi sizi koltuğunuza çivileyecek! - Page 3

Ancak, ailenin başına gelen ürkütücü olayların nedeni ne olursa olsun - ister sistematik bir kuruntuya ister şeytani bir ele geçirmeye kapılmış olsunlar - Çocuk Hizmetleri Departmanı tarafından şimdiye kadar ele alınan en sıra dışı vakalardan birine yol açtı. Olayların çoğu, Indianapolis Star tarafından elde edilen ve polis, DCS personeli, psikologlar, aile üyeleri ve bir Katolik rahiple yapılan bir düzineden fazla görüşmede anlatılan yaklaşık 800 sayfalık resmi kayıtlarda detaylandırılmıştır.


Demon House'da kimler oynuyor ?

Netflix'in yeni korku filmi sizi koltuğunuza çivileyecek! - Page 4

Bu hikayedeki ana karakter Latoya Ammons’u şarkıcı/söz yazarı Andra Day canlandıracak . Bu, 2021 filmi The United States vs. Billie Holiday'deki efsanevi dört Grammy ödüllü Billie Holiday rolünden sonra Day'in filmdeki ikinci büyük girişimi . Day'e Octavia Spencer ( Hidden Figures, The Help ), Glenn Close ( Fatal Attraction, The Wife ), Rob Morgan ( Stranger Things, Daredevil ),  Caleb McLaughlin ( Stranger Things ) ve  Aunjanue Ellis ( King Richard , Lovecraft Country ) katılacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.