Netflix'in yeni projesi bomba etkisi yaratacak! First Love! - Page 1

Bu iyi hissettiren dizi, sırasıyla Noguchi Yae ve Harumichi Namiki'yi oynayan başroller Hikari Mitsushima ve Takeru Satoh arasındaki güzel bağın ardından 20 yılı aşkın bir süredir devam ediyor.

Netflix'in yeni projesi bomba etkisi yaratacak! First Love! - Page 2

Yuri Kanchiku'nun yönettiği ve yazdığı First Love , Hikaru Utada'nın First Love” ve “Hatsukoi” adlı iki şarkısından esinlenmiştir. J-pop sansasyonunun birkaç şarkısı da dizide yer alacak. Netflix, yeni J dizisine ek olarak, bu yılın başlarında Hikaru Utada'nın stüdyo canlı performansı “Air Studios'tan Hikaru Utada Canlı Oturumlar”ı da gösterdi ve onu platformda yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Netflix'in yeni projesi bomba etkisi yaratacak! First Love! - Page 3

Bu nesiller arası aşk hikayesi, 1990'ların sonlarında tanışıp aşık olan lise aşıkları Yae Noguchi ve Takeru Satoh'u konu alıyor. Yetişkin olduklarında Yae ve Harumichi hayatlarına devam ederler, ancak 2000'lerde yeniden bağlantı kurduklarında, hikayelerinin henüz bitmediğini çabucak anlarlar.

Netflix'in yeni projesi bomba etkisi yaratacak! First Love! - Page 4

First Love konusunun özeti


İşte Netflix'in izniyle resmi olay örgüsü açıklaması:


Hikaru Utada'nın ufuk açıcı iki şarkısı olan "First Love"(1999) ve "Hatsukoi"(2018)'den ilham alan nesiller arası bir aşk hikayesi. 90'ların sonunda iki genç ilk kez aşık olur; yirmi yıl sonra, biri nişanlanmak üzereyken, diğeri ilk kez aşık olan genç bir oğluyla boşanmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.