Netflix'in yeni trendi! Toscana! Mutlaka izleyin - Page 1

Keder, acı ve başarısızlık hikayesi, insan yaşamı için gerekli olan üç şey. Aynı zamanda, yaşamayı çok daha özel kılan diğer üç olağanüstü şey aşk, neşe ve kabulün hikayesidir.


Yaşam ve ölümün karmaşıklığına anlam katacak bir başlık arıyorsanız, o zaman daha fazla arama yapmayın çünkü bu yapımda almayı beklediğiniz tüm cevaplar var.

Netflix'in yeni trendi! Toscana! Mutlaka izleyin - Page 2

Toscana filmi ne anlatıyor?


Toscana, babası yakın zamanda vefat eden ünlü şef  Theo Dahl'ın hayatını işliyor. Bu yetenekli aşçı, babasının ölümü hakkında fazla düşünmek istemedi, bunun başlıca nedeni, böyle şok edici haberlere daha fazla ilgi gösteremeyecek kadar hayatın sancılarıyla meşgul olması. Neyse ki, sevdiklerinin birkaç ısrarından sonra gerçeklerle yüzleşir ve hayatının bu bölümünü kapatmaya hazırlanmak için İtalya'ya doğru yola çıkar.

Netflix'in yeni trendi! Toscana! Mutlaka izleyin - Page 3

İtalya'da Theo her türlü yeni şeyi deneyimler. Kalbinin biraz daha hızlı atmasını sağlayan birini bulmaktan, yıllardır mahrum kaldığı duygularla yüzleşmeye kadar, hayatında kötü bir noktaya gelmesine rağmen, sonunda aradığını bulduğu açık bir şekilde ortaya çıkıyor.

Netflix'in yeni trendi! Toscana! Mutlaka izleyin - Page 4

Theo Dahl rolünü oynayan Anders Matthesen'in yanı sıra Toscana'nın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.