Netflix'te önümüzdeki ay izleyebileceğiniz en bomba filmler! - Page 1

Birbirinden güzel 7 film yayına girmeye hazır ve biz o filmleri sizin için araştırdık. İşte Haziran 2022'de izlenecek en iyi 7 Netflix filmi haberimizde.

Netflix'te önümüzdeki ay izleyebileceğiniz en bomba filmler! - Page 2

Interceptor


Başrollerini Elsa Pataky ve Luke Bracey'nin paylaştığı Interceptor , güçlü bir kadın mesajı içeren aksiyon dolu bir gerilim filmi. Film ayrıca neredeyse tamamen tek bir yerde geçiyor, bu da aksiyon sekanslarını ve dövüş duygusunu kinetik enerji ile çatlatıyor. Ayrıca, kadınların yönettiği bir aksiyon filmi görmek her zaman güzel ve Pataky, bu filmde Marvel süper kahraman kocası kadar yetenekli olduğunu kanıtlıyor. Hemsworth'tan bahsetmişken, aynı zamanda yönetici yapımcılık yapıyor.

Netflix'te önümüzdeki ay izleyebileceğiniz en bomba filmler! - Page 3

Hustle


Adam Sandler komedilerinin büyük bir hayranı değiliz ama onu dramatik bir oyuncu olarak takdir ediyoruz. Uncut Gems mükemmeldi ve Hustle , Sandler'dan bir başka öne çıkma vaadini gösteren bir spor draması.


Komedyenin yanı sıra, filmde Queen Latifah, Ben Foster ve Robert Duvall, LeBron James'in Sandler ile birlikte yapımcılığını üstleniyor. Sandler, NBA için denizaşırı ülkelerden yeni bir oyuncu alarak kariyerini canlandırmaya çalışan, ilk önce ekibine danışmadan, tükenmiş basketbol izci Stanley Sugarman'ı oynuyor. NBA hayranları da filmde birkaç NBA yıldızı olacağı için izlemek isteyecekler.

Netflix'te önümüzdeki ay izleyebileceğiniz en bomba filmler! - Page 4

Trees of Peace


Ruanda'daki soykırım sırasında çok farklı geçmişlere sahip dört kadının bu yıkıcı olay sırasında saklanıp kapana kısılırken kırılmaz bir bağ kurmasını konu alan bir Netflix draması. Konusu ağır olacak ama Barış Ağaçları kulağa çok hareketli bir film gibi geliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.