Netflix'te yayınlanacak en sağlam filmler - Page 1

Elbette bu, Eylül ayında Netflix'e gelen her şeyi temsil etmiyor. Sizin için seçtiğimiz filmlerin bir listesi haberimizde.

Netflix'te yayınlanacak en sağlam filmler - Page 2

Love in the Villa (Villada Aşk)


Mark Steven Johnson'ın yönetmenliğini üstlendiği senaryoya dayanan bu yeni romantik komedide Kat Graham ( How It Ends ) ve Tom Hopper ( The Umbrella Academy ) birlikte rol alacak.


İtalya, Verona'da bu bulan kız çocuğu bir genç bir kadında bulan genç bir kadın.

Netflix'te yayınlanacak en sağlam filmler - Page 3

Blonde (Sarışın)


Andrew Dominik, Marilyn Monroe'nun hayatını ve kariyerini yeniden hayal ettiğimiz bu yepyeni Netflix filmini yönetiyor. Joyce Carol Oates'in kitabına dayanıyor ve Ana de Armas'ın Bobby Cannavale ve Adrien Brody'nin başrol oynadığı başrolü üstlendiğini görüyor.


Film, özellikle Netflix'in ilk NC-17 filmidir ve Netflix'in en çok beklenen sonbahar filmlerinden biridir.

Netflix'te yayınlanacak en sağlam filmler - Page 4

The School for Good and Evil (İyilik ve Kötülük Okulu)


Paul Feig'den Soman Chainani'nin İyilik ve Kötülük Okulu tarafından kaçırılan en iyi iki arkadaşı konu alan 2013 romanının yeni bir fantastik film uyarlaması geliyor.


Proje Universal'den Netflix'e geldi ve film için bir araya getirilen dev kadro arasında Sophia Anne Caruso, Sofia Wylie, Laurence Fishburne, Michelle Yeoh, Jamie Flatters, Kerry Washington ve Charlize Theron yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.