Dizinin hayranları, 4. sezon çekimlerin başladığını öğrenmekten çok memnun olacak ve 4.  sezonla ilgili haberleri, prodüksiyon güncellemeleri, fragman ve en önemlisi Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere her şeyi sizinle paylaşacağız.

You , Greg Berlanti tarafından yaratılan ve yazar Sera Gamble'ın You and Hidden Bodies romanlarına dayanan bir Netflix Orijinal romantik suç drama dizisi. Dizi, Netflix diziyi Orijinal olarak almadan önce, başlangıçta Lifetime’daydı. Netflix'e girdikten sonra dizinin popülaritesi arttı ve dünya çapında 54 milyondan fazla hane tarafından izlendi.


You, her sezon Joe'nun yerini değiştirdiğini gördü. Romantik seri katil, New York'tan Los Angeles'a, Madre Linda'ya ve nihayet Paris, Fransa'ya gitti.


Netflix, You'yu 4. sezon için yeniledi mi ?


Netflix'ten şaşırtıcı bir hamleyle dördüncü sezon yenileme duyurusu üçüncü sezon yayınlanmadan 48 saat önce geldi .

Duyurunun yanı sıra, Sera Gamble (iki dizi sorumlusundan biri) şunları söyledi:


Gamble, “Netflix'in Size böylesine muazzam bir destek gösterdiği ve dünyanın dört bir yanındaki insanların Joe'yu son 3 sezonda gerçekten çok yanlış anladığını izlemekten keyif aldığı için çok minnettarız, dedi. "Tüm You ekibi, 4. sezonda aşkın yeni, karanlık yönlerini keşfetmekten heyecan duyuyor."


You 4. sezondan ne beklenir ?


You'nun 3. sezonunun büyük finali, Joe ve Love'ın son derece düşmanca ilişkisinin doruk noktasına ulaştığını ve Joe'nun son takıntısı Marianne'i bulmak için kıta değiştirmesiyle sona erdi,


Peki "Nick" Marianne'i bulabilecek mi?


Joe bir kez daha kimliğini değiştirdi ve  Nick adını kullanmaya başladı. Joe Goldberg-Quinn'in adının, Joe'nun tüm Madre Linda cinayetlerini Love'a sabitlemesi sayesinde artık ABD'de ünlü olduğunu düşünürsek, Joe'nun kimliğini değiştirmek zorunda kalması şaşırtıcı değil.

Artık Joe Paris'te olduğuna göre Marianne'i aramaya başlar. Uzman bir iz sürücü, eğer Marianne gerçekten Paris'teyse, Joe onu er ya da geç kesinlikle bulacaktır.


Marianne, Joe'yu gördüğüne sevinecek mi?


Madra Linda'nın, Joe'nun Love’ın kurbanlarından biri olduğunu bildiren haberlerini takip ettiğini varsayarsak, Marianne'in Joe'nun öldüğüne inanma ihtimali de vardır.


Marianne aptal değil. Joe'yu ölmüş olması gerekirken canlı görmek ciddi şüphe uyandıracak, ayrıca oğlu Henry'ye bile sahip olmayacağından bahsetmiyoruz bile.


Joe'nun geçmişi sonunda onu yakalıyor mu?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.