Netflix'teki en iyi 6 Noel filmi - Page 1

Kasım veya Aralık ayları geldiğinde hepimizin epeyce izlediğimiz Noel filmlerine gideriz. Şahsen, Jingle All the Way, Home Alone , Last Christmas ve The Night Before'u yeniden izlemeyi seviyorum . Ancak elbette, herhangi bir akış platformunda bulunan her film döngüsü, belirli filmleri bulmayı zorlaştırır.


O yüzden bu gönderiden başka bir yere bakmayın çünkü en iyi Noel filmlerini paylaşacağız.


Holidate


Holidate, iki yıl önce gösterime girdiğinden beri Noel'de yıllık izlememin bir parçası olmasının yanı sıra , şimdiye kadar yayınladıkları en iyi Netflix Orijinal Noel filmlerinden biri olduğuna inanıyorum. Değer verilmeyen Emma Roberts'ın eğlenceli bir performansıyla yönetilen, en harika zamanda geçen mükemmel bir romantik komedi.

Netflix'teki en iyi 6 Noel filmi - Page 2

A Bad Moms Christmas


Bad Moms'ın devamı niteliğindeki filmde Mila Kunis, Kristen Bell ve Kathyrn Hahn, annelerinin Noel için uğradıklarını öğrenirler. Tabii ki, kitlesel kaos ve annelerinin beklentileri üçlüyü çıldırtıyor. Üzgünüm ama artık bu tür komediler yapmıyorlar. Aşırı şehvetli ve son derece komik olan A Bad Moms Christmas, MÜKEMMEL bir tatil filmi.

Netflix'teki en iyi 6 Noel filmi - Page 3

Single All The Way


Hikaye çok tahmin edilebilir olsa da, yazarların çiftin bir araya gelmesine yardımcı olmak için aileyi dahil etme biçimleri, yazıda hoş bir değişiklikti. Michael Urie ve Philemon Chambers, Jennifer Coolidge'de inanılmaz bir kimyaya ve topa sahipler ve daha ne isteyebilirsiniz ki?

Netflix'teki en iyi 6 Noel filmi - Page 4

Christmas With You


Listeye yeni Netflix Orijinal filmlerinden birini ekleyen Christmas With You'nun işe yaramasının tek nedeni, Angelina ve Miguel arasındaki sevimli ilişki. Bu listedeki diğer filmlere bazı benzer vuruşları var, ancak Aimee Garcia ve Freddie Prinze Jr. romantik komedi cennetinde yapılmış bir eşleşme. Ayrıca filmin müzikleri de gerçekten çok iyi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.