Netflix'teki en iyi 7 sörf filmi ve dizisi - Page 1

Şu anda Netflix’de mevcut olan sörf filmleri ve dizilerini macera sever izleyicilerimiz için derledik. İşte izlerken dalgalar arasında kendinizi kaybetmek istemenize neden olacak içerikler.

Netflix'teki en iyi 7 sörf filmi ve dizisi - Page 2

Resurface (2017)


Sörf yapmak sadece yüksek oktanlı bir heyecan yolculuğu gibi görünse de, bazıları için dalgalara binmek oldukça terapötik olabilir ve bazı durumlarda hayat kurtarabilir. Bu, Resurface olarak bilinen 2017 kısa belgesel filminde çok belirgin.


26 dakikalık uzun metrajlı film , intihar etmeyi düşünen ancak sörf yapmak gibi bir çıkış yolu bularak böyle trajik bir kaderden kaçmayı başaran bir savaş gazisini anlatıyor.

Netflix'teki en iyi 7 sörf filmi ve dizisi - Page 3

Outer Banks


Kuzey Carolina'da ünlü bir şekilde olarak Outer Banks adlandırılan dizi, bazı harika sörflerin aşağı inmesi için en önemli nokta olmak da dahil olmak üzere birçok şeyle bilinir. Bu nedenleNetflix’in inanılmaz derecede popüler dizisi Outer Banks.


Başrollerini Madelyn Clyne ve Chase Stokes'un paylaştığı Netflix orijinal gençlik draması aksiyon-macera gizeminde, hem üst hem de alt sınıftan çocuklar, sörf sporunun tadını çıkarırken aynı zamanda vahşi maceralara atılıyor ve bununla mücadele ediyor. Filmde başrolde oynayan birçok sevimli karakter, bir yandan kayıp bir kişinin gizemini çözüyor ve bir yandan da yol boyunca çeşitli ilgi çekici sorunlarla uğraşırken efsanevi bir hazineyi keşfediyor.


Outer Banks yayınlandıktan sonra büyük bir hit oldu, yayıncının İlk 10'unda çok zaman harcadı ve Rotten Tomatoes'da etkileyici puanlar kazandı. Buna ek olarak, 2020 Bingeworthy Show için Halkın Seçimi Ödülünü ve iki başrol arasında çok imrenilen MTV Film ve TV En İyi Öpücük Ödülünü kazandı.

Netflix'teki en iyi 7 sörf filmi ve dizisi - Page 4

Soul Surfer (2011)


Bazıları için sörf spordan daha fazlasıdır. Diğerleri için, güçlü bir kurtuluş yolu ve şimdiye kadar anlatılan en büyük geri dönüş hikayelerinden birinin temeli. 2011 biyografik drama filmi Soul Surfer , kesinlikle heyecan verici ve motive edici bir kararlılık, dayanıklılık ve irade hikayesi anlatıyor.


2004 otobiyografisi Soul Surfer: A True Story of Faith, Family, and Fighting to Get Back on the Board'dan uyarlanan senaryolu uzun metrajlı film versiyonu, yazarın mucizevi hikayesinin hikayesini anlatıyor. Bethany Hamilton, sol kolunu kaybetmesine neden olan korkunç bir köpekbalığı saldırısına karıştı ve bu da herkesin sörf dünyasında profesyonel olarak koşmasına son verecekti.


Ancak Hamilton bunun onu durdurmasına izin vermedi ve sevdiği spora geri dönmek ve bir şampiyon gibi rekabet etmek için tüm ihtimalleri aştı. Film , 18 milyon dolarlık bir bütçeye karşılık 47 milyon dolarlık gişe hasılatı elde ederek büyük bir başarı elde etti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.