Netflix'ten bomba film! Luckiest Girl Alive - Page 1

Barker ayrıca Fargo , Outlander ve Broadchurch gibi dizilerde çalıştı.  


Luckiest Girl Alive Netflix'te ne zaman yayınlanacak ?


Netflix'in 2022 film listesinin yayınlanmasıyla artık Luckiest Girl Alive'ın 7 Ekim 2022 Cuma günü Netflix'e geleceğini doğrulayabiliriz.

Netflix'ten bomba film! Luckiest Girl Alive - Page 2

Luckiest Girl Alive , Netflix'te yayınlanmadan önce 30 Eylül 2022'den itibaren belirli sinemalarda gösterime girecek.


Luckiest Girl Alive'ın konusu nedir ?


Luckiest Girl Alive, yazar Jessica Knoll'un 2015'te yayınlanan aynı adlı en çok satan romanının bir uyarlamasıdır. Kitap, o zamandan beri bir milyonun üzerinde kopya sattı ve 38 farklı dile çevrildi.


İşte Knoll ile yaptığı ve kitabındaki sahnelerden birinin kendi cinsel istismar deneyimine dayandığını ve yazmanın zamanla bu yarayı iyileştirmesine yardımcı olduğunu ortaya koyduğu bir röportaj:

Netflix'ten bomba film! Luckiest Girl Alive - Page 3

“Ani FaNelli her şeye sahip: önemli bir dergide mükemmel bir iş, harika kıyafetler ve imrenilecek bir figür ve seçkin bir aileden gelen yakışıklı bir nişanlı. Ancak Ani FaNelli, kendisini şok edici, sefil bir geçmişten uzaklaştırmak için özenle bir araya getirilmiş mükemmellik cilası olan bir icattır. Düğünü yaklaşırken bir belgesel yapımcısı, Ani'yi prestijli Bradley Okulu'nda gençken meydana gelen tüyler ürpertici olay hakkında konuşmaya davet eder. Şüphe ve suçlama fısıltılarını kesin olarak susturmaya kararlı olan Ani, tüm gerçeği söylemek, yaratmak için çok çalıştığı mükemmel hayatı mahvedebilecekken seçeneklerini dikkatli bir şekilde tartmalıdır.”


Luckiest Girl Alive'ın kadrosunda kimler var ?


Mart 2021'de Luckiest Girl Alive'ı ilk kez bildirdiğimizde, aktris Mila Kunis, film için onaylanmış tek oyuncuydu. O zamandan beri oyuncu listesi genişledi ve artık Luckiest Girl Alive için onaylanmış tam kadroya sahibiz .


            Mila Kunis     


  Connie Britton          


  Chiara Aureli 


  Jennifer Beals Flashdans


  Justine Lupe


  Scoot McNairy


  Finn Wittrock


  Thomas Barbusca      


  Dalmar Abuzeid        


            Carson MacCormac  


  Nicole Huff   

Netflix'ten bomba film! Luckiest Girl Alive - Page 4

Luckiest Girl Alive'ın yapım durumu nedir ?


Film Haziran 2021 itibariyle hala ön yapım aşamasındaydı, ancak bir ay sonra çekimler 14 Temmuz 2021'de başladı ve New York'ta gerçekleşti. Ana çekimler sadece bir ay sürdü ve 14 Ağustos'tan itibaren Luckiest Girl Alive şimdi post prodüksiyon aşamasında.


Çekimler ayrıca bir açık hava partisi sahnesi için Toronto, Ontario'da gerçekleşti.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.