Netflix'ten bomba gibi bir anime! Pluto! - Page 1

Pluto , yakında çıkacak bir Japon Netflix Orijinal bilim kurgu anime dizisidir ve yazarlar Naoki Urasawa ve Takashi Nagasaki'nin aynı adlı mangasından uyarlanmıştır. Bu, Pluto'nun manga serisi sona erdikten neredeyse on dört yıl sonra ilk kez bir animeye uyarlanıyor.


Japon animasyon stüdyosu Genco, animenin arkasındaki yapım stüdyosudur.

Netflix'ten bomba gibi bir anime! Pluto! - Page 2

Plüton Netflix'e ne zaman geliyor?


Bu yazıyı yazdığımız sırada Netflix, Pluto için henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Ancak ön çıkış tarihini 27 Ekim 2023 Cuma olarak gördük .


Netflix'ten resmi onay beklendiği için yayın tarihleri ​​değişebilir.


Pluto'nun konusu nedir?


Plüton'un özeti MyAnimeList'ten alınmıştır:


39. Asya Savaşı'nda askerliği ile ünlenen efsanevi İsviçreli robot Montblanc vahşice katledilir. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar ve robotlar, sevilen ünlü için yas tutuyor. Montblanc'ın popülaritesi, doğayı korumaya olan bağlılığı ve sevgi dolu kişiliği sayesinde ancak savaşı takip eden yıllarda arttı.

Netflix'ten bomba gibi bir anime! Pluto! - Page 3

Bir zamanlar savaş gazisi olan robotik Europol dedektifi Gesicht, Montblanc'ın trajik ölümünü araştırmak üzere gönderilir. Peşinde Gesicht, yalnızca "Pluto" olarak bilinen gizemli bir varlığın kanıtlarını ortaya çıkarır. Ayrıca dünyanın dört bir yanından savaşa katılan sekiz özel robotu ortadan kaldırmak için bir komplo planını da öğrenir. Geride kalanları kurtarmak için zamana karşı yarışan Gesicht, hafızası, ahlakı ve nefretle dolu bir dünyayla boğuşurken, çaresizce insan ve makinenin kırılgan birlikteliğini savunmaya çalışıyor.

Netflix'ten bomba gibi bir anime! Pluto! - Page 4

Plüton'un oyuncu kadrosu kimler?


Shinshuu Fuji, Gesicht'in sesidir. Jojo'nun Bizarre Adventure hayranları, Risotto Nero'nun sesi olduğu için onun çalışmalarına aşina olacaklar. Yedi Ölümcül Günah hayranları onu Chandler'ın sesi olarak tanıyacak.


Youko Hikasa, Atom'un sesidir. Hikasa en çok Highschool DxD anime serisinde Rias Gremory ve K-On!! franchise.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.