Netflix'ten büyük şov hamlesi! Şimdi Disney+ düşünsün! - Page 1

Yetenekli Amerikalı aktris, eski profesyonel beyzbol Nick Swisher ile evli ve en çok Are You Afraid of the Dark?,  Freaks and Geeks , Once Upon a Time ve Reba . Tabii ki Netflix izleyicileri onu Sweet Magnolias'taki Maddie Townsend olarak tanıyor.


The Ultimatum: Marry or Move On Nisan 2022'de gösterime girdi. Netflix, 2. sezonunun queer ilişkilere odaklanacağını ve ağırlıklı olarak kadın bir oyuncu kadrosuna sahip olacağını duyurdu.


Bir sosyal deney olarak kurulan The Ultimatum , çiftlere ültimatomlar sunma şansı veriyor. Her çifte, evlenmek veya kalıcı olarak ayrılmak ve potansiyel olarak yeni biriyle (başka bir yarışmacı) çıkmak isteyip istemediklerine karar vermeleri için birkaç hafta verilir.

Netflix'ten büyük şov hamlesi! Şimdi Disney+ düşünsün! - Page 2

JoAnna Garcia Swisher, The Ultimatum: Queer Love'ın sunuculuğunu yapacak.


The Ultimatum: Queer Love'ın özetine göre , "Kadınlardan ve ikili olmayan insanlardan oluşan beş yeni çift, ilişkilerinde bir dönüm noktasında. Eşlerden biri evliliğe hazır, diğeri ise emin değil. Bir ültimatom verilir. Ve sekiz haftadan biraz fazla bir süre içinde, her çift ya evlenecek ya da iki farklı geleceğe bir göz atmak için yaşamı değiştiren bir fırsatta yeni potansiyel ortaklar seçtikten sonra ayrılacak."

Netflix'ten büyük şov hamlesi! Şimdi Disney+ düşünsün! - Page 3

Dizi, baş yapımcılar Chris Coelen, Eric Detwiler, Sarah Dillistone ve Stephanie Boyriven ile yapım şirketi Kinetic Content'den geliyor.

Netflix'ten büyük şov hamlesi! Şimdi Disney+ düşünsün! - Page 4

Nick ve Vanessa Lachey, ünlü çiftin uzun süredir evli olduğu için uygun olan şovun ilk sezonuna ev sahipliği yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.