Netflix'ten ilginç bir festival! - Page 1

300'den fazla komedyenin yer aldığı ilk “Netflix Is a Joke” komedi festivalinin tamamlanmasından sadece birkaç gün sonra, Netflix festivalden hangi performansların ekranlarımıza geleceğini duyurdu!


Şu an için toplam 10 yeni komedi özel bölümü açıklandı ve 19 Mayıs ile 23 Haziran arasında yayınlanması planlandı.


Kıkırdamaya ve gülmeye hazır olun çünkü spesiyaller arasında Pete Davidson, Amy Schumer, Snoop Dogg, Jane Fonda, David Letterman ve Joan Rivers gibi yıldızlardan sadece birkaç isim yer alıyor. Aşağıdaki komedi spesiyallerinde başka kimlerin olacağını görün!


Yeni komedi spesiyalleri ne zaman Netflix'te olacak?


Netflix'in Netflix Is a Joke: The Festival programında kaydedilen inanılmaz şovlardan bazıları  aşağıdaki tarihlerden itibaren yayıncıda izlenebilecek :

Netflix'ten ilginç bir festival! - Page 2

19 Mayıs -The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up, artık aramızda olmayan tüm zamanların en büyük stand-up'larından bazılarını kutlamak için güzel bir program olacak. John Mulaney Robin Williams'ı, Dave Chappelle Richard Pryor'u, Chelsea Handler Joan Rivers'ı ve Jon Stewart George Carlin'i onurlandırdı.

Netflix'ten ilginç bir festival! - Page 3

6 Haziran - Bill Burr Presents: Friends Who Kill , Burr küratörlüğünde stand-up'ların yer aldığı bir vitrin.

Netflix'ten ilginç bir festival! - Page 4

7 ve 12 Haziran - That's My Time with David Letterman, altı bölümün her birinde 5 dakikalık bir stand-up seti ve Letterman ile konuşma da dahil olmak üzere bir komedyene ışık tutuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.