Nisan 2023'te Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 1

Chupa (2023)


7 Nisan’da Netflix’e geliyor


En çok Gravity'yi yazması ve Desierto'yu yönetmesiyle tanınan Jonás Cuarón, bazı büyük isimler ve bazı büyük tutkular içeren yeni bir aile macera filmi olan Chris Columbus'un (Harry Potter, The Christmas Chronicles ) desteğiyle Netflix'e geliyor.


Görünüşe göre birdenbire ortaya çıkan ( geliştirme başlarda sessiz kaldı ), filmde Christian Slater, Demián Bichir ve Evan Whitten'ın yetenekleri yer alacak.


Netflix'e göre film, Meksika'daki ailesini ziyaret eden ve oradayken beklenmedik bir efsanevi yaratık arkadaşı keşfeden bir gencin etrafında dönüyor.

Nisan 2023'te Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 2

Seven Kings Must Die (2023)


14 Nisan’da Netflix’e geliyor


Sunulan kaynak malzemenin genişliği göz önüne alındığında, Netflix'in The Last Kingdom'ı beşinci sezondan sonra bitirmesi her zaman utanç verici olmuştur. Neyse ki, serinin Nisan 2023'ün ortalarında vizyona girecek yeni bir uzun metrajlı filmiyle tamamen kesintiye uğramıyoruz.


Kendi bölgesini İskandinav kuvvetlerine karşı savunmak isteyen Büyük Alfred'i takip ederken diziden pek çok tanıdık yüz göreceksiniz.


Bazı alanlarda bütçeyi artırırken, diziyle aynı görünüme ve hisse sahip görünüyor. En azından uygun bir son için kenetlendik, ancak gelecekte daha fazlası için kesinlikle kenetlendik.

Nisan 2023'te Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 3

Hunger (2023)


8 Nisan’da Netflix’e geliyor


Netflix'in önümüzdeki ay çıkacak olan uluslararası listesinden, Tayland menşeli Hunger var. Film, "rezil ve acımasız bir şefin yanında eğitim davetini kabul ettikten sonra sınırlarını zorlayan yetenekli, genç bir sokak yemeği aşçısı" etrafında dönüyor.


Uzun metrajlı film Sitisiri Mongkolsiri tarafından yönetildi ve Kongdej Jaturanrasamee tarafından yazıldı.


Tay filmleri henüz Netflix'te dünya çapında iz bırakmadı, ancak evrensel yemek dili göz önüne alındığında, belki de Hunger önceki filmlerin yapamadığı yerlerde geçebilir.

Nisan 2023'te Netflix'e gelecek en iyi 5 yeni film - Page 4

Moritanyalı (2021)


1 Nisan’da Netflix’e geliyor


Netflix kullanıcılarından her zaman iki şey istediklerini duyuyoruz. A) iyi filmler ve B) yeni filmler. Her iki kutuyu da vuran, Zachary Levi, Shailene Woodley, Benedict Cumberbatch ve Jodie Foster gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip STX Films'den The Moritanian.


Guantanamo Günlüğü kitabından uyarlanan film, Mohamedou Ould Slahi'nin ABD hükümeti tarafından resmi bir suçlama olmaksızın tutuklanıp hapse atılmasının ardından verdiği özgürlük mücadelesinin öyküsünü anlatıyor.


The Mail on Sunday , RottenTomatoes'ta Taze Sertifikalı olarak derecelendirildi, filmin "Görülmeyi hak eden güçlü ve iyi hazırlanmış bir film" olduğunu söyledi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.