Noel 2022'de Netflix'e gelen 5 harika film - Page 1

Falling for Christmas


Önümüzdeki iki yıl içinde Netflix'e özel olarak gelecek olan iki Lindsay Lohan filminden biri Falling for Christmas .


İşte bu yılki tatil temalı filmden bekleyebilecekleriniz:


"Yeni nişanlı, şımarık bir otel varisi bir kayak kazası geçirir, tam bir hafıza kaybı yaşar ve kendini Noel'e giden günlerde yakışıklı, mavi yakalı bir loca sahibi ve onun erken büyümüş kızının yanında bulur."

Noel 2022'de Netflix'e gelen 5 harika film - Page 2

The Noel Diary


The Parent Trap , Father of the Bridge ve Private Benjamin gibi filmleriyle tanınan Charles Shyer, Netflix'teki ilk çıkışını The Noel Diary ile yapacak .


Film, tatil sezonunda ayrı yaşadığı annesinin mülküne yerleşmek için eve dönen bir adamın etrafında dönüyor. Oradayken, kendi geçmişine ve kendi gizemli yolculuğunda güzel bir genç kadının sırlarını tutabilecek bir günlük keşfeder.


Gösterinin oyuncu kadrosu arasında Justin Hartley, James Remar ve Bonnie Bedelia yer alıyor.

Noel 2022'de Netflix'e gelen 5 harika film - Page 3

How to Ruin Christmas: The Baby Shower


Ağustos 2022'de ortaya çıkan Variety'de Saklı , How To Ruin Christmas'ın Aralık ayının ortasında üçüncü bir sezon için geri döneceği açıklandı.


Güney Afrika dizisi 2020'de çıkış yaptı ve geçen yıl bir takip aldı.

Noel 2022'de Netflix'e gelen 5 harika film - Page 4

That Christmas


Ron's Gone Wrong'da çalışan stüdyodan That Christmas , Avrupa'dan bir dizi yeni animasyon başlığının parçası olarak gelecek .


Richard Curtis'in Empty Stocking , Snow Day ve That Christmas adlı çocuk kitaplarından uyarlanan bu yeni Netflix tatil başlığından şunları bekleyebilirsiniz:


“Noel'e giden günlerde bir sahil kasabasında iç içe geçmiş üç hikaye geçiyor. Aşk ve yalnızlık, aile ve arkadaşlar ve Noel Baba'nın büyük bir hata yapması hakkında iç içe geçmiş hikayeler.”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.