Norveç Korku filmi “Vikingulven” Şubat 2023'te Netflix'e geliyor - Page 1

Vikingulven, filmi Espen Aukan ile birlikte yazan Stig Svendson tarafından yönetilen, yakında çıkacak uluslararası lisanslı bir Norveç Netflix Orijinal korku filmi.

Norveç Korku filmi “Vikingulven” Şubat 2023'te Netflix'e geliyor - Page 2

Filmin arkasındaki yapım şirketi, yönetici yapımcı John M. Jacobsen tarafından temsil edilen Filmkameratene A/S'dir. Ellen Alveberg aynı zamanda filmde yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.


Vikingulven Netflix'e ne zaman geliyor?


Vikingulven'in 3 Şubat 2023'te uluslararası olarak Netflix'te izlenebileceğini onaylayabiliriz .


Bu özellik, 18 Kasım 2022'de sinemalarda gösterime girdiğinde ana vatanı Norveç'te zaten yayınlandı. Vikingulven'in uluslararası gösterime girdikten sonra Netflix Norveç'te yayınlanıp izlenemeyeceği belli değil.


Vikingulven'in konusu nedir ?


Vikingulven'in konusu IMDb'den alınmıştır:

Norveç Korku filmi “Vikingulven” Şubat 2023'te Netflix'e geliyor - Page 3

Thale (17), annesi yerel poliste yeni bir işe girdikten sonra ailesiyle birlikte küçük bir kasabaya yeni taşınmıştır. Thale'in katıldığı bir partide bir öğrenci vahşice öldürüldükten sonra önemli bir tanık olur. Katil bir hayvan mıydı? Bir kurt mu?

Norveç Korku filmi “Vikingulven” Şubat 2023'te Netflix'e geliyor - Page 4

Vikingulven oyuncuları kimlerdir ?


Elli Rhiannon Müller Osborne oyunculuk kariyerine ilk olarak Temmuz 2011'de gerçekleşen trajik terör olayının Netflix uyarlamasıyla aynı yıl vizyona giren 2018 yapımı Utoya – 22 Temmuz filmiyle başladı .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.