“Obliterated” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Obliterated , çok tutulan dizi Cobra Kai'nin yaratıcılarından (altıncı sezon yenilemesini bekliyor) yakında çıkacak bir aksiyon-komedi dizisi ve yepyeni Netflix projesidir .


Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg, Dina Hillier ile birlikte dizinin showrunner'ları ve yönetici yapımcıları olarak görev yapıyor. Sony Pictures Television ile genel bir anlaşması olan prodüksiyon şirketleri Counterbalance Entertainment aracılığıyla çalışıyorlar.


2019'un sonlarına doğru Obliterated , TBS için doğrudan sipariş üzerine bir dizi olarak duyuruldu.


Bununla birlikte, sonraki birkaç yıl proje hakkında neredeyse hiç haber çıkmadı ve o sırada Cobra Kai , Netflix'e geçerek dünya çapında milyonlarca aboneyle anında bir hit haline geldi.


Mayıs 2022'de dizinin TBS'den Netflix'e taşındığını öğrendik ve bunun ardından TBS ve TNT'nin tüm senaryolu projeleri öldürdüğü haberi geldi .


Gösteride çalışmak, en iyi Spider-Man 3'te çalışmasıyla tanınan görüntü yönetmeni Abraham Martinez'i içeriyor . Marie AK McMaster kast yönetmeni olarak görev yapıyor.

“Obliterated” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Obliterated'ın konusu nedir ?


Obliterated'ın konusu Netflix'in izniyle:


Obliterated , Las Vegas'a yönelik ölümcül bir tehdidi bertaraf eden seçkin bir özel kuvvetler ekibinin hikayesini anlatan yüksek oktanlı bir aksiyon-komedi. Ekip, içki, uyuşturucu ve seksle dolu kutlama partilerinin ardından etkisiz hale getirdikleri bombanın sahte olduğunu keşfeder. Artık sarhoş olan ekip, engelleriyle mücadele etmeli, kişisel sorunlarının üstesinden gelmeli, gerçek bombayı bulmalı ve dünyayı kurtarmalı.”

“Obliterated” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Obliterated'ın kaç bölümü olacak?


Obliterated 1. sezon, bir saatin altında çalışma süresiyle 7 bölümden oluşacak.


WGA'ya göre, yazarın her bölüm için kredileri şöyledir (bölüm başlıkları daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır):


Bölüm 101 – Yazan: Josh Heald & Jon Hurwitz & Hayden Schlossberg


Bölüm 102 – Yazan: Josh Heald & Jon Hurwitz & Hayden Schlossberg


103. Bölüm – Yazan: Rachele Lynn


104. Bölüm – Yazan: Bob Dearden


Bölüm 105 – Televizyon oyunu: Rowan Wheeler – Hikaye: Kate Sargeant


Bölüm 106 – Yazan: Joe Piarulli


Bölüm 107 – Yazan: Rachele Lynn


Obliterated'ın oyuncuları kimler ?


Obliterated için geniş bir oyuncu kadrosu oluşturuldu, şimdi dizi için açıklanan ilk iki oyuncu kadrosuna bir göz atalım ve ardından kalan oyuncu kadrosuna bir göz atalım:


Daha önce Teen Wolf ve Ouija gibi filmlerde rol alan Shelley Hennig , son birkaç yılda bazı Netflix Orijinal filmlerinde de rol aldı. Hennig romantik komedi When We First Met'de Carrie, komedi The After Party'de Alicia ve son olarak da Penceredeki Kız'dan The Woman in the House Across the Street'te Lisa Maines olarak rol aldı .

“Obliterated” Netflix Dizisi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Hennig, Obliterated'da Ava Winters'ın rolünü canlandıracak .


Nick Zano en çok The CW'nin DC süper kahraman serisi Arrowverse'te Legends of Tomorrow'da Nate Heywood namı diğer Steel rolüyle tanınır .


Zano, TV mini dizisi Azınlık Raporunda Arthur olarak rol aldı .


Obliterated'da Zano , Chad McKnight rolünü oynayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.