Ocak'ta Netflix'e gelen müthiş içerikler! - Page 1

Bu Hafta En Çok Beklenen Yeni Netflix Yayınları


Ocak'ta Netflix'e gelen müthiş içerikler! - Page 2

The Pale Blue Eye (2022)


West Point, 1830. Bir askeri öğrencinin korkunç cinayetini gizlice araştırmak için dünyadan bıkmış bir dedektif tutulur. Harbiyelilerin sessizlik kuralıyla afallamış durumda, davayı çözmeye yardım etmesi için kendilerinden birini görevlendirir - dünyanın Edgar Allan Poe olarak tanıyacağı genç bir adam.

Ocak'ta Netflix'e gelen müthiş içerikler! - Page 3

MADOFF: The Monster of Wall Street (1. Sezon)


Yaklaşan suç belgesel dizisi söz konusu olduğunda yıla güçlü bir başlangıç ​​yapmak, tarihin en büyük dolandırıcılarından biri olan Bernie Madoff'u konu alıyor.


Dört bölüm boyunca, 2000'lerin sonunda çöken saadet zincirinin arkasındaki kişinin yükselişini ve takibini göreceksiniz.


Netflix'in bugüne kadarki en iyi belgesel dizilerinin ve belgesellerinin yapımcılığını üstlenen Joe Berlinger'den geliyor.

Ocak'ta Netflix'e gelen müthiş içerikler! - Page 4

The Walking Dead (11. Sezon)


2022'nin sonlarında AMC'de yayınlanan finalinin ardından Netflix'e yönelen The Walking Dead'in her sezonunu, 177 bölümün tamamı akışla hafta sonuna kadar yakın gelecekte izleyebileceksiniz.


24 bölümden oluşan 11. sezon, tüm bir yıl boyunca yayınlandı ve çizgi roman serisinin 175-193. sayılarındaki materyalleri uyarladı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.