"On The Fringe": Penélope Cruz Filmi, Netflix'te İlk SVOD gösterisini yapacak - Page 1

İspanyol bölgelerinde En los margenes olarak adlandırılan film, zorlu ekonomik koşullarla mücadele eden üç kişinin 24 saat boyunca anlatılan iç içe geçmiş hikâyelerini görüyor. Hepsi, sevgi ve dayanışmanın, düzgün bir yaşam hakkı için son çare olabileceğini görüyor.


Penélope Cruz, İngilizce konuşan izleyici kitlesinin en çok tanıdığı isim ama Luis Tosar, Adelfa Calvo, Christian Checa, Juan Diego Botto, Aixa Villagrán ve Font García'nın yanında rol alıyor.

"On The Fringe": Penélope Cruz Filmi, Netflix'te İlk SVOD gösterisini yapacak - Page 2

Juan Diego Botto, filmin arkasındaki yazar ve yönetmendir ve belki de en çok, yönetmen James Gunn'ın yönettiği 2021 yapımı The Suicide Squad ve 1996 yapımı La Celestina dahil olmak üzere oyunculuk rolleriyle tanınır . Bu onun ilk büyük yönetmenlik projesi, ancak 2020'nin Tales of the Lockdown filminde yer aldı.


Film, bölgedeki Prime Video'ya gitmeden önce 2022'nin sonlarında İspanya'da sinemalarda gösterime girdi ve çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Şu anda yayınlandığı tarih itibariyle IMDb'de 6.7 / 10 oy almış.

"On The Fringe": Penélope Cruz Filmi, Netflix'te İlk SVOD gösterisini yapacak - Page 3

La Furias Magazine'den Alicia Población, filmin kendisine Ken Loach tarafından yazılan Sorry We Missed You (2019) filmini hatırlattığını söyledi ve sonunda filmin ışık tutmaya çalıştığı gerçek dünya sorunlarını övdü ve şunları söyledi:

"On The Fringe": Penélope Cruz Filmi, Netflix'te İlk SVOD gösterisini yapacak - Page 4

İçinde yaşadığımız dünyanın bir kez daha farkına varmak, taraf tutmak zorunda olduğumuzu ve burada artık tarafsızlığın geçerli olmadığını anlamak için gereken çetin bir film On the Fringe .”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.