Outlander 6. sezon, Netflix'teki son güncellemeler - Page 1

Fantastik dizi Netflix'in dünya çapındaki en iyi 10 listesinde sık sık yer alıyor , bu nedenle bir sonraki bölüm için net bir talep var, ancak yeni bölümler ne zaman yayıncıda yayınlanabilir? En son Netflix çıkış tarihi güncellemesini (ve daha fazlasını!) haberimizde bulabilirsiniz.


Outlander 6. sezon Netflix sürüm güncellemelerinde


Ne yazık ki şu an itibarıyla Netflix ABD, Outlander 6. sezonu akış sitesinin geniş kitaplığına ne zaman eklemeyi planladığını henüz açıklamadı . Ancak yeni bölümlerin ne zaman ekranlarımıza geleceğini tahmin edebiliyor olabiliriz.

Outlander 6. sezon, Netflix'teki son güncellemeler - Page 2

Netflix ABD beşinci sezonu, ilk olarak 2020'de Starz'da başlamasına rağmen nihayet Mayıs 2022'de aldı. Netflix ABD,  Outlander'ın yeni sezonlarını genellikle ABD'de  yayınlandıktan iki yıl sonra alıyor.


Outlander 6. sezonu Mart 2022'de Starz'da yayınlandığından,  altıncı bölümün en az 2024'e kadar Netflix'e ulaşmasını görmüyoruz.

Outlander 6. sezon, Netflix'teki son güncellemeler - Page 3

Ancak 6. sezonda neler olduğunu öğrenmek için can atıyorsanız ve 2024'e kadar bekleyemiyorsanız, öğrenmek için istediğiniz zaman Starz'a gidebilir ve abone olabilirsiniz.

Outlander 6. sezon, Netflix'teki son güncellemeler - Page 4

Outlander 7. sezon Netflix'te olacak mı?


Outlander 7. sezonunun henüz Starz'da resmi bir çıkış tarihi olmasa da 2023 yazında yayınlanmaya başlayacağı ve 16 bölümden oluşacağı açıklandı. Ancak dizinin 2023'ün ortalarına kadar yayınlanması beklenmediğinden, dizinin ABD'deki hayranlarının dizinin yedinci bölümünü izlemek için muhtemelen 2025'e kadar beklemeleri gerekecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.