“Outlander” 8. Sezon olacak mı? - Page 1

Diana Gabaldon'ın en çok satan roman serisinden uyarlanan dizi, Claire ( Caitriona Balfe ) ve Jamie Fraser'ın ( Sam Heughan ) zaman alan destansı aşk hikayesini anlatıyor . 2014'teki 1. Sezon başlangıcından bu yana izleyicileri büyüleyen Outlander , olayları Gabaldon'ın kaynak materyalinden kaydederken açık bir hikaye anlatımı yolu izledi ve bazı değişiklikler de yaptı.

“Outlander” 8. Sezon olacak mı? - Page 2

6. Sezon prodüksiyonu tüm hızıyla devam ederken 7. Sezon sipariş edildi ve Sezon 7 için üretim devam ederken, Sezon 8 yenilemesinin ufukta olup olmadığı sorusu merak konusu. Her sezonun Gabaldon'ın kitaplarını kapsadığı göz önüne alındığında, ana kitap serisinin dokuz romanı olduğu için serinin en az dokuz sezon boyunca devam etmesi gerekecekti.

“Outlander” 8. Sezon olacak mı? - Page 3

Şovun Starz'daki devam eden popülaritesi, onu yenileme için güçlü bir rakip haline getiriyor, ancak Sezon 7, 16 bölümlük uzun içereceğinden, prodüksiyonun nasıl oynanacağını merak ediyoruz.

“Outlander” 8. Sezon olacak mı? - Page 4

6. Sezon sipariş edildiğinde 12 bölüm olması gerekiyordu ancak yürürlükte olan Covid protokolleri ve başrol oyuncusu Caitriona Balfe'nin hamileliği ile sekize kısaltılmıştı. Bu nedenle, Sezon 7, Fraser klanının devam eden hikayesiyle birlikte aslında Sezon 6'da yer alması amaçlanan bazı hikayeleri içerecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.