Outlander'ın 6. Sezon ne zaman Netflix'te olacak? - Page 1

Outlander'ın 5. ve 6. sezonlarının ikisinin de Netflix'te ne zaman geleceği ise merak konusu. İşte o sorunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Outlander'ın 6. Sezon ne zaman Netflix'te olacak? - Page 2

Outlander, The Crown dizinin yapım şirketinden çıkan bir dönem dizisi. Zaman yolculuğu yapan bir kadının hikayesini izlediğimiz dizi 2014 yılında yayınlanmaya başlamıştı. Dizi, Mayıs 2019'da eklenen 1. ve 2. sezonlarla Netflix’e geldi. Ardından 3. Sezon yayınlandı. Dizinin 4 ve 5. Sezonu Netflix’e geç geldi.

Outlander'ın 6. Sezon ne zaman Netflix'te olacak? - Page 3

Outlander 6. sezon ne zaman Netflix'te olacak?


Outlander'ın 6. Sezonu , COVID-19 nedeniyle ciddi şekilde ertelendi Dizinin 6. sezon çekimleri yalnızca Ocak 2021'de başladı. Bu gecikme ile yeni bir sezon için iki yıllık bir bekleyiş oldu.


6 Mart 2022, Outlander'ın yeni bölümlerinin yayınlanması düşünülen tarih. Netflix'in hangi bölgelerinin Outlander'ı haftalık olarak veya daha sonraki bir tarihte ve ne zaman alacağı konusunda değişiklikler olabilir fakat beklenilen tarih 2022 başları.

Outlander'ın 6. Sezon ne zaman Netflix'te olacak? - Page 4

Outlander’ın konusu nedir?


Claire Randall, II. Dünya Savaşı'nda İngiliz Ordusunda hemşire olarak hizmet verdikten sonra, Oxford tarihçisi olarak yeni bir kariyeri dört gözle bekleyen bir MI6 subayı olan kocası Frank ile İskoçya'da ikinci bir balayına çıkar. Claire aniden 1743'e özgürlüğünün ve hayatının tehdit altında olduğu gizemli bir dünyada bulur kendini. Hayatta kalmak için, karmaşık bir geçmişe ve silahsız bir mizah anlayışına sahip, güçlü bir İskoç savaşçısı olan Jamie Fraser ile evlenir. Tutkulu bir ilişki başlar ve Claire iki uyumsuz yaşamda birbirinden çok farklı iki adam arasında kalır. "Outlander", Diana Gabaldon'ın en çok satan kitap serisinden uyarlanmış bir yapım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.