Paul Feig, popüler bir Riley Sager romanını Netflix filmine uyarlayacak - Page 1

Sager'ın romanlarından birkaçı uyarlamalar için alındı, ancak hiçbiri henüz meyvesini vermedi, bu yüzden umalım ki bu seferki farklı olsun. The House Across the Lake , yazarın 2022'de yayınlanan altıncı kitabıdır. Deadline , kısa süre önce Netflix'in hakları aldığını ve yönetmesi için Paul Feig'i aradığını bildirdi .


The House Across the Lake'den önce, diğer üç Sager kitabı uyarlanmak için çalışıyordu. Universal, 2017'de bir Final Girls filmi planladı, Paramount Television , 2019'da Lock Every Door'a dayanan bir televizyon dizisi planladı ve Sony Pictures, 2020'de Home Before Dark için bir müzayedeyi kazandı . Ne yazık ki, bu yapımların hepsi pandemi ile durmuş görünüyor.

Paul Feig, popüler bir Riley Sager romanını Netflix filmine uyarlayacak - Page 2

Henüz onaylanmamış olsa da Deadline, Paul Feig'in projeyi yönetmesi için gözetlendiğini bildirdi. Netflix, yapımcılığını Berlanti-Schechter Films ve Feigco'nun üstleneceği filmin geliştirilmesi için bir anlaşma imzaladı.

Paul Feig, popüler bir Riley Sager romanını Netflix filmine uyarlayacak - Page 3

Paul Feig, Riley Sager imzalı The House Across the Lake'in Netflix uyarlamasını izliyor.


Feig, çok satan gerilim romanını yönetmek için harika bir seçim olacaktır. Daha önce Netflix'te ( The School for Good and Evil'de ) çalışmakla kalmadı, aynı zamanda A Simple Favor gibi kitaptan ekrana gerilim filmlerini de yönetti . A Simple Favor'ın film versiyonunun romandan çok daha iyi olduğunu düşündük, bu yüzden The House Across the Lake yetenekli ellerde olacaktı.

Paul Feig, popüler bir Riley Sager romanını Netflix filmine uyarlayacak - Page 4

Romana aşina olmayanlar için Gölün Ötesindeki Ev aktris Casey Fletcher'ı konu alıyor. Kocası öldükten sonra Casey, biraz huzur ve sükunet bulmaya çalışmak için ailesinin Vermont göl evine çekilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.