Popüler bilim kurgu filmi Nisan 2022'de Netflix'e geliyor - Page 1

Geçen yıl Hollanda'da (4 ödül aldığı) Cinekid Festivali'nde vizyona giren bilimkurgu aile filmi, bölge dışında ilk kez izlenecek. Yapımcılığını Keplerfilm'in üstlendiği film, Lost in Space ile yakın zamanda vizyona giren Adam Reynolds filmi The Adam Project'in bir karışımı.

Popüler bilim kurgu filmi Nisan 2022'de Netflix'e geliyor - Page 2

Box Office Mojo'ya göre film, Aralık 2021'de Hollanda genelinde 120 sinemada gösterime girdi ve 2 Aralık ile 20 Şubat arasında 129.000 doların üzerinde hasılat elde etti.

Popüler bilim kurgu filmi Nisan 2022'de Netflix'e geliyor - Page 3

Peki film bize ne anlatıyor;


2050'de Dünya kuru ve ıssız bir yer haline gelir. Savaş pilotu Nova, yıkıcı bir çevre felaketini önlemek için zamanda geriye gitmek zorunda kalır, ancak zaman yolculuğunun öngörülemeyen bir yan etkisi Nova'yı yeniden gençleştirir ve on iki yaşında bir çocuk olarak 2025'e iner. Bu gizemli kızı ve küçük uçan robotu ADD'yi gizli servisin elinden uzak tutmaya çalışan ihmal edilmiş bir genç olan Nas dışında kimse onu ve görevini ciddiye almıyor gibi görünüyor. Nova ve Nas gelecekteki dünyayı kurtarmayı başarabilecek mi?


Film, en azından şimdilik, Hollanda hariç tüm bölgelerde 1 Nisan 2022'de Netflix'te yayınlanacak.


Orijinal Hollandaca sesin yanı sıra İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Almanca dublajlar da dahil olmak üzere Netflix'te çok sayıda dublaj ve altyazı seçeneği sunulacak.

Popüler bilim kurgu filmi Nisan 2022'de Netflix'e geliyor - Page 4

Captain Nova , Netflix İngiltere ve ABD'ye 17. Hollandalı Netflix Orijinal başlığı veya 12. Hollandalı Netflix Orijinal filmi olarak katılacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.