Pornhub 2023 yılının en çok izlenen yıldızını açıkladı!

Popüler cinsel içerikli video sitesi Pornhub, 2023 yılının en çok izlenen yıldızlarını açıkladı. İşte detaylar!

Pornhub 2023 yılının en çok izlenen yıldızını açıkladı!

Dünyanın en çok ziyaret edilen cinsel içerikli sitelerden olan Pornhub, 2023 yılına ait verileri duyurdu. Bu veriler, en çok ilgi gören türden en çok ilgi gören yıldıza kadar pek çok detayı bünyesinde barındırıyor. Açıklanan detaylara göre kullanıcılar, bu sene en çok Japanese kategorisine ilgi gösterdi. Bu kategoriyi sırasıyla lesbian, ebony ve hentai takip etti.

Site ayrıca en çok hangi ülkeden trafik aldığını da duyurdu. Buna göre Pornhub'ı en çok ziyaret eden ülke, Amerika Birleşik Devletleri oldu. ABD'yi Birleşik Krallık, Japonya, Fransa ve İtalya gibi ülkeler takip etti. 20 ülkeden oluşan listede Türkiye ise yer almıyor. Bunun sebebi bu tarz sitelerin Türkiye'de engelleniyor olmasının payı elbette ki büyük. VPN kullanan kişilerin de farklı ülkelerden akış sağlıyor olduğunu düşünecek olursak listede Türkiye'nin neden olmadığını daha iyi anlayabiliriz.

Pornhub 2023 yılının en çok izlenen yıldızını açıkladı! - Resim : 1

Pornhub 2023 yılının en çok izlenen yıldızını açıkladı!

Her ne kadar Pornhub'ı en çok ABD'liler ziyaret etmiş olsa da en çok vakit geçiren ülke Filipinler olmuş. Filipinler, söz konusu sitede 11 saat 31 dakika geçirerek birinciliği kimselere kaptırmamış. Filipinler'i 10 saat 3 dakika ile Japonya takip ederken onu 10 saat 2 dakika ile Fransa izliyor.

Gelelim en merak edilen konulardan birisi olan 2023'ün en çok izlenen porno yıldızına. Pornhub'ın açıkladığı verilere göre bu sene de sürpriz yaşanmıyor ve en çok izlenen isim Lana Rhoades oluyor. Onu sırasıyla Abella Danger, Eva Elfie, Riley Reid, Mia Malkova ve Angela White takip ediyor.