Pornhub Premium geliyor! YouTube taktiği!

Dünyanın en popüler +18 video platformu olan Pornhub, gelirlerini arttırmak için YouTube ile benzer bir taktik izleyecek.

Pornhub Premium geliyor! YouTube taktiği!

Son dönemde erotik videolara olan ilgi artmış vaziyette. Bundan en çok pay alan sitelerin başında ise popüler cinsel içerikli video platformu Pornhub geliyor. Ancak söz konusu site, gelirlerini arttırmak için farklı çalışmalar yapıyor. Bunun için ortaya atılan fikir ise, YouTube platformuna benzer bir projeyi hayata geçirmek. Peki ama söz konusu proje tam olarak nasıl olacak? İşte detaylar!

Pornhub Premium geliyor! YouTube taktiği!

Bilindiği üzere YouTube, videoların içerisindeki reklam sayısını ciddi biçimde arttırdı. Şirket, bu reklamlardan rahatsız olan kullanıcıları ise YouTube Premium’a davet ediyor. Bu sayede gelirlerini arttırmayı başaran şirketin bu taktiği, popüler cinsel içerik sitesi Pornhub tarafından da hayata geçirilebilir. Gelen bilgiler, Pornhub Premium olarak adlandırılan proje için kolların sıvandığı yönünde.

Peki ama premium üyeler ne gibi özelliklerden faydalanacak? Bu sorunun yanıtını vermek için elbette erken. Ancak bu üyelere özel içeriklerin bulunması, reklamların tamamen kaldırılması ve yorumlarda önceliğin bu kullanıcı grubunda olması gibi ayrıcalıkların olabileceği ifade ediliyor. Premium üyelik için ödenmesi gereken bedelin ne olacağı konusu da gizemini koruyor diyebiliriz. Pornhub Premium hakkında ilerleyen dönemlerde daha net bilgiler ortaya çıkacaktır.