Prens Charles ve Prenses Diana evlendiğinde kaç yaşındaydılar? - Page 1

Netflix, televizyon için bazı detayları dramatize etmiş olabilir, ancak gerçek hayatta, prens ve prensesin boşanması da dahil olmak üzere birçok önemli olay yaşandı.

Prens Charles ve Prenses Diana evlendiğinde kaç yaşındaydılar? - Page 2

Netflix Original'in beşinci sezonu şimdi Netflix'te yayınlanıyor. Dramanın yeni bölümü, Charles ve Diana arasındaki artan evlilik sorunlarına odaklanıyor. İlk bölüm, ikisinin oğulları William ve Harry ile "ikinci balayında" başlar. Ama bir süreliğine her şeyin yolunda gideceğini düşünürken rota değişiyor. Ve ilişkileri 10 bölümlük sezon boyunca yokuş aşağı gitmeye devam ediyor.


Charles'ın ilişkisi ve Camilla Parker Bowles'a bağlılığı da dahil olmak üzere, evliliklerinin çöküşüne neyin katkıda bulunduğuna dair birçok yön olabilir. Belki de ikisinin göz göze gelmemelerinin bir nedeni aralarındaki önemli yaş farkıydı, bu mutlaka bir gerçek değil, sadece bizim tarafımızdan tamamen spekülasyon.

Prens Charles ve Prenses Diana evlendiğinde kaç yaşındaydılar? - Page 3

İkisi arasındaki yaş farkı nedir? Kaç yaşında evlendiler? Kaç yıl evli kaldılar? Soruları ise dizinin yayınlanmasından sonra oldukça merak edildi. Bizde sizler için bu soruları yanıtlayacağız.

Prens Charles ve Prenses Diana evlendiğinde kaç yaşındaydılar? - Page 4

Prens Charles ve Prenses Diana evlendiğinde kaç yaşındaydılar?


Prens Charles Kasım 1948'de doğdu, Diana ise Temmuz 1961'de dünyaya geldi. Bu, varis ile Galler Prensesi arasında 12 yıllık bir yaş farkı yaratıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.