"Queens on the Run" Meksika Netflix komedi filmi Netflix’de - Page 1

Queens on the Run, Jorge Macaya tarafından yönetilen ve Martha Higareda tarafından yazılan yeni bir Meksika Netflix komedi filmidir. Prodüksiyon, Alexis Fridman, Martha Higareada ve Miri Higareda ile birlikte Perro Azul tarafından gerçekleştirilmiştir.

"Queens on the Run" Meksika Netflix komedi filmi Netflix’de - Page 2

Queens on the Run Netflix çıkış tarihi ne zaman ?


Queens on the Run'ın 14 Nisan 2023 Cuma günü Netflix'e geleceğini onaylayabiliriz .


Queens on the Run'ın konusu nedir ?


Queens on the Run'ın özeti IMDb Pro'dan alınmıştır:


Dört kadın nihayet lisede planladıkları yolculuğa çıktıklarında, karşılaşacakları şeyler hakkında hiçbir fikirleri yoktur.

"Queens on the Run" Meksika Netflix komedi filmi Netflix’de - Page 3

Queens on the Run oyuncuları kimlerdir?


Paola Núñez filmde isimsiz bir role sahip. Núñez, Bad Boys for Life , The Purge televizyon uyarlaması ve suç draması La Reina del Sur'daki çalışmaları ile tanınır . Núñez kısa süre önce Resident Evil'in Netflix uyarlamasında ve Netflix komedisi Grandma's Wedding'de rol aldı .


Martha Higareda'nın filmde isimsiz bir rolü var. Higareda henüz bir Netflix projesinde rol almadı, ancak Queen of the South hayranları onu Castel Fieto rolünden tanıyabilir.

"Queens on the Run" Meksika Netflix komedi filmi Netflix’de - Page 4

Claudia Pineda'nın filmde isimsiz bir rolü var. Pineda henüz Netflix'te ilk çıkışını yapmadı ve Natural Born Narco , The Immortal ve The Mosquito Coast adlı televizyon programlarındaki çalışmalarıyla tanınıyor .


Alejandra Ambrosi'nin de filmde isimsiz bir rolü var. Aktris henüz bir Netflix dizisinde veya filminde rol almadı ve en çok XY dizisindeki Marisol Salim de Quitaño'yu canlandırmasıyla tanınıyor . Revize .


Valeria Vera'nın filmde isimsiz bir rolü var. Oyuncu daha önce Netflix dizisi The House of Flowers'da rol almıştı .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.