Red, White & Royal Blue filmi Netflix'te olacak mı? - Page 1

Film, Lopez'in ilk yönetmenlik denemesi. En iyi HBO televizyon dizisi The Newsroom için yazdığı için bilinir . Malawer, Halston ve  Rise adlı TV programlarında yazar olarak gösteriliyor  .


Romantik film, Casey McQuiston'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Yapımcılığını Berlanti Productions üstlenirken, başyapımcılığını Michael S. Constable üstleniyor.

Red, White & Royal Blue filmi Netflix'te olacak mı? - Page 2

Oyuncu kadrosu bir çok yetenekli oyuncudan oluşuyor. Kadro, Nicholas Galitzine , Taylor Zakhar Perez, Uma Thurman, Rachel Hilson, Clifton Collins Jr., Stephen Fry,  Sarah Shahi , Ellie Bamber, Aneesh Sheth, Polo Morin, Ahmed Elhaj, Akshay Khanna , Sharon D Clarke, Thomas Flynn ve Malcolm Atobrah. Peki, aşk filmi nerede izlenebilecek?

Red, White & Royal Blue filmi Netflix'te olacak mı? - Page 3

Red, White & Royal Blue filmi Netflix'te olacak mı?


Ne yazık ki aşk filmi Netflix'te olmayacak. Bunun yerine, 11 Ağustos 2023'te yalnızca Amazon Prime izlenebilecek.


26 Nisan'da filmin resmi Twitter hesabı Red, White & Royal Blue için resmi çıkış tarihini açıkladı . Yukarıda bahsedildiği gibi, film uyarlaması 11 Ağustos Cuma günü vizyona girecek.

Red, White & Royal Blue filmi Netflix'te olacak mı? - Page 4

Filmin konusu nedir?


Red, White & Royal Blue, annesinin Başkan olarak seçilmesinin ardından hemen genç bir kraliyet ailesinin Amerikalı eşdeğeri olarak rol alan Meksikalı-Amerikalı karakter Alex Claremont-Diaz'ı (Perez) takip ediyor. Yakışıklı, karizmatik, parlak imajı, Beyaz Saray için saf bin yıllık pazarlama altınıdır. Tek bir sorun vardır: Alex'in göletin karşısındaki kraliyet muadili Prens Henry (Galitzine) ile uzun süredir devam eden bir kan davası vardır. Ve magazin dergileri, ikili arasındaki münakaşaya ait bir fotoğrafı ele geçirdiğinde, ABD/İngiliz ilişkileri daha da kötüye gider.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.