Reggaeton Komedi Dizisi “Neon” Netflix’e geliyor - Page 1

Netflix'e göre, yeni diziden bekleyebilecekleriniz:


“ Neon , Florida'daki küçük bir kasabadan Miami'ye reggaeton dünyasında büyük bir yer edinme umuduyla taşınan üç arkadaşa odaklanıyor. Gösteri, yalnızca onların yaşamdan daha büyük hayallerini değil, aynı zamanda müzik endüstrisinde bunu yapmaya çalışmanın sert komik gerçeklerini de anlatıyor.”

Reggaeton Komedi Dizisi “Neon” Netflix’e geliyor - Page 2

Yeni dizinin prodüksiyonunun gelecek yılın başlarında başlaması ve Nisan 2023'e kadar sürmesi bekleniyor. Dizi Porto Riko'da çekilecek, ancak Netflix üretim zaman çizelgelerini doğrulayamadı.

Reggaeton Komedi Dizisi “Neon” Netflix’e geliyor - Page 3

Neon'un ilk sezonu 8 bölümden oluşacak.


Shea Serrano diziyi yarattı. Üretken yazar, NYTimes'ın en çok satan The Rap Year Book ve Basketball (ve Diğer Şeyler) kitaplarının arkasındadır.


TV alanında Serrano, 2019 AMC belgeseli Hip Hop: Amerika'yı Sarsan Şarkılar'ın baş yapımcısıydı ve yakında Amazon'un Freevee'si ve Hulu'nun Miguel Savaşmak İstiyor'unda çıkacak olan Primo'da yazar olarak görev yapıyor .

Reggaeton Komedi Dizisi “Neon” Netflix’e geliyor - Page 4

Max Searle , 3 kez Emmy ödüllü komedi dizisi The Ranch ve Lady Dynamite üzerinde çalıştıktan sonra Neon ile Netflix'e geri dönüyor . Daha yakın zamanlarda, Searle FX'in Dave'i üzerinde çalışıyor .


Seri , Scooter Braun ve Ithaca Holdings LLC'nin bir bölümü tarafından kurulan SB Projects'ten geliyor . FX'ten Dave , CBS'den Scorpion , Never Say Never gibi oyunların arkasındalar ve Netflix için daha önce Excuse Me, I Love You belgesel dizisinin yapımcılığını üstlendiler .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.