“Resident Evil” 2. Sezon: Netflix yenileme durumu ve fazlası - Page 1

Bunun cevabını zaman gösterecek, ancak nihayetinde Netflix'in yakın gelecekte Resident Evil'i yenileyeceğine ikna olduk.

“Resident Evil” 2. Sezon: Netflix yenileme durumu ve fazlası - Page 2

Resident Evil , aynı adı taşıyan ve Andrew Dabb tarafından yaratılan Capcom oyununa dayanan şimdi yayınlanan Netflix Orijinal serisidir . Serinin yapımcılığını, tüm Resident Evil filmlerinin arkasındaki aynı yapımcılar olan Constantin Film ve Moonlighting Films üstleniyor. Netflix'in şu anda üzerinde çalıştığı birçok video oyunu uyarlamasından sadece biri .

“Resident Evil” 2. Sezon: Netflix yenileme durumu ve fazlası - Page 3

2022 yılında Albert Wesker, kızları Jade ve Billie ile New Raccoon City'de yaşamaya başlar. Ancak yıllar sonra, dünyanın mutasyona uğramış canavarların ve zombilerin dolaştığı t-virüsüne yenik düştüğü ve Jade Wesker'ı insanlığın son kalıntılarını kurtarmak için bir tedavi bulmak için dünyayı aramaya bıraktığı ortaya çıktı.

“Resident Evil” 2. Sezon: Netflix yenileme durumu ve fazlası - Page 4

Netflix, Resident Evil'e ikinci sezon onayını verdi mi?


Serinin popülaritesi göz önüne alındığında, Resident Evil'in dünyadaki birçok ilk on listesinde görüleceğini garanti ettiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, ikinci sezonu güvence altına almak için ihtiyaç duyduğu sayıları alıp alamayacağı henüz belli değil.


Eleştirmenlerin incelemeleri nihayetinde bölünmüş olsa da (RottenTomatoes'da %62'ye sahip), izleyiciler şimdiye kadar diziden hoşlanmadıkları konusunda oldukça açık konuşuyorlar.


15 Temmuz itibariyle, dizi şu anda IMDb'de sadece 3.4/10 ve RottenTomatoes'da %26 oy alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.