Rob Zombie'nin “The Munsters” Netflix'te başlamaya hazırlanıyor - Page 1

Filmin Netflix'e Cadılar Bayramı sezonunda gelmesi doğru zamanlama olacak. Dost canlısı canavarlardan oluşan bir aileye odaklanan dizi, insanların neden onlara bu kadar garip tepki verdiğini asla tam olarak anlayamayan talihsizliklere sahiptir.

Rob Zombie'nin “The Munsters” Netflix'te başlamaya hazırlanıyor - Page 2

Zombie tarafından yazılan ve yönetilen film, Transilvanya'dan bir Amerikan banliyösüne taşınan sevgili canavar ailesiyle aynı hikayeyi ele alıyor.


Jeff Daniel Phillips, Herman Munster olarak, Sheri Moon Zombie Lily Munster olarak, Daniel Roebuck, Grandpa Munster olarak ve Cassandra Peterson, Barbara Carr olarak rol alacak.


Filmin Netflix'e geleceği duyurusu, Rob Zombie'nin kendisinin paylaştığı Instagram'da geldi:

Rob Zombie'nin “The Munsters” Netflix'te başlamaya hazırlanıyor - Page 3

“Bu sonbahar, 1964'teymiş gibi ürkeceğiz! Evet, THE MUNSTERS ve THE ADDAMS FAMILY, @netflix'in izniyle geri dönüyor. Titanların bu çarpışmasının ilk kez yaşanmasının üzerinden 58 yıl geçti. Kabak oyma partiniz için mükemmel eğlence Çılgın canavar hayranları birleşin! ☠️☠️☠️☠️ #themunsters”

Rob Zombie'nin “The Munsters” Netflix'te başlamaya hazırlanıyor - Page 4

Film, Universal Pictures'ın içerik kollarından biri olan Universal 1440 Entertainment tarafından dağıtılıyor. Genellikle stüdyodaki bazı küçük prodüksiyonlarla tanınırlar ve genellikle bir tiyatro gösterimini kaçırmak "doğrudan DVD'ye" olmakla ilişkilendirilirler.


Yukarıda bahsedilen tüm yapımlar yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'nde Netflix'e geldi ve The Munsters'ın küresel mi olacağı yoksa sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde mi yayınlanacağı belli değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.