“Run Rabbit Run” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

Avustralya'da çekilen filmin prömiyeri geçtiğimiz günlerde Sundance Film Festivali'nde yapıldı ve şimdiden incelemeler yapıldı.


Run Rabbit Run'ın yönetmenliğini The Handmaid's Tale, Space Force ve The Shining Girls gibi dizilerin bölümlerini yöneten Daina Reid üstlendi . Filmin senaryosu, Run Rabbit Run'ın ilk senaryo yazarlığı olduğu kitap yazarı Hannah Kent tarafından yazılmıştır.

“Run Rabbit Run” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Yürütücü yapımcılar arasında XYZ Films'ten Nate Bolotin, Maxime Cottray, Nick Spicer ve Aram Tertzakian, Deanne Weir, Olivia Humphrey, Jack Christian, DJ McPherson, Daina Reid, Sarah Snook, Jake Carter ve Katie Anderson yer alıyor.


Run Rabbit Run'ın konusu nedir ?


Sarah Snook, yaşama ve ölüme sıkı sıkıya inanan, ancak küçük kızının tuhaf davranışlarını fark ettikten sonra kendi değerlerine meydan okumak ve geçmişinden bir hayaletle yüzleşmek zorunda kalan bir kadın doğum doktorunu oynuyor.”

“Run Rabbit Run” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Run Rabbit Run'da kimler rol alıyor ?


Daha önce de duyurulduğu gibi, Succession yıldızı Sarah Snook, Run Rabbit Run'da başrolü oynuyor . Ekrandaki kızı Lily LaTorre'nin yanı sıra Damon Herriman ( The Nightingale ) ve Emmy ödüllü Greta Scacchi ( Rasputin ) de ona eşlik ediyor.


İlk eleştirmen incelemeleri Run Rabbit Run hakkında ne söylüyor ?


Netflix'in Run Rabbit Run programı Sundance'teki eleştirmenler tarafından pek iyi karşılanmadı.


Şu anda Rotten Tomatoes'ta, "bu Avustralya geriliminde vahşi bir Sarah Snook bile tüyleri diken diken edemez" veya " Run Rabbit Run bazı güçlü performanslarla övünür, ancak onlar ince bir olay örgüsüne ve bayat korku mecazlarına aşırı güvenmeye büyük ölçüde bunalmış durumda.”

“Run Rabbit Run” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Yelpazenin diğer ucunda, Times'tan (İngiltere) Ed Gibbs şu sonuca vardı:


“Reid'in güzelce çekilmiş filmi, kaçınılmaz zirvesine ulaşmak için zaman harcıyor ve daha tanıdık tür mecazlarından bazıları biraz buruna geliyor. Ama Snook parçayı zevkle taşıyor…”


Run Rabbit Run'ın Netflix çıkış tarihi nedir ?


Belirtildiği gibi, film şimdiden Sundance Film Festivali'nde ilk kez sahneye çıktı ve yayıncının festivalde satın aldığı veya prömiyerini yaptığı birkaç Netflix filmi ve belgeseli arasında yer aldı. 2023'ün diğer oyunları arasında Fair Play (2023'te piyasaya sürüleceği onaylandı), Victim/Suspect ve The Deepest Breath yer alıyor .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.